Hangi Kategoride Kimin Önerilerine Güvenirsiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BilgisayarUzmani

Profesör
Liste paylaşımları daha yeni başlıyor. Pek çok kişiyi listeme eklemek isterdim ancak dediğim gibi konuyu uzatmak istemedim. Eğer bu güne kadar forumda birilerine gerçekten istekli yardım ettiyseniz emin olun ki biride sizi listesine ekleyecektir.

Eğer bu kategorilere startup ve girişimcilik bölümünüde ekleseydim emin ol o bölümün en başına seni sonra ikinci sıraya Hakkı Akan'ı eklerdim. Senin yaşındakiler pbug mobile de kill almaya çalışırken sen kendi yaptığın tasarımları satıyorsun.
Gerçekten sözleriniz ile beni gururlandırdınız teşekkürler...

ÆSir

Let's walk together
Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar bir kez daha uyarmayacağım! Konuları amacından saptırmaktan vazgeçin! Anlama kıtlığı çekmediğinize inanıyorum. Konunun başında sizden ne istendiği çok net ve açık yazıyor!

Ve @VECTORRR her konunun altında donanım bölümünde yasaklı olduğunu belirtme ve sırf bu yüzden yine her konunun altında donanım muhabbetleri yapma! Yasağın geçtiği (dersini aldığın) zaman engelin kalkar.

insanimsi

Profesör
Yasaklı
1) @insanimsi

2) @insanimsi

3) @insanimsi

4) @insanimsi

5) @insanimsi

6) @insanimsi

aksini iddia eden kötüdür...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben eski sistemlerde kaldım aslında internette ihtiyacıma göre sistem ararken.
Mesaj otomatik birleştirildi:

600tl'ye pubg lite odaklı sistem toplayabilirim. 🤣 🤔
abi yalnız ben sadece toplarım windows ile ilgilenirim ve virüsa çıkartırım ber bir mahalle bilgisayarcısıyım burada :D
ama 6. şıkka da beni ekleyebilirsiniz :D

Bi ıssırabilsem

Profesör
Güncel mahalle bilgisayarcısı güzel ama hala AMD ısınıyor i5 alınmaz gibi bilgisayarcılar acayip sinirime gidiyor.

RubYY

Asistan
tüm konularda
@Bi ıssırabilsem
@insanimsi
@Administraktör
@VECTORRR (belki)
@BilgisayarUzmani
Şuanlık Bunlar.Adını sayamadığım birkaç kişi daha var adlarına bakınca yazarım .d

stat counter