Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    723

serkan114

Üyecik
Değerli üyeler, biraz önce yazdığım bir haberden sonra sizlere de sormak istedim.

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memun musunuz? Çevrenize de tavsiye eder misiniz? Veya memnun değilseniz, problemleri paylaşır mısınız?

Sanıyorum, verilen cevaplar internet kullanıcıları için çok değerli bir arşiv olacak.

Katılan herkese şimdiden teşekkürler.

Hakkı abi bu pc indirimde 4500 TL olacak iyimi veya başka tavsiyen varmı

sdelta

Profesör
Anket o kadar eski ki, oyladığımda "Monster" kullanıyordum. Üzerine sony satın aldım. Lenovu kullandım ve şu an HP kullanıyorum. İlerisi içinde Macbook Pro planlıyorum.

fabianfabiano

Üyecik
Şirket bilgisayarı OMEN BY HP17-AN003NT. Çok ağır olması dışında performansı çok yüksek bir bilgisayar ama nasıl tavsiye edeyim ki ben bunu, 12-13 bin lira fiyatı var. Türkiye şartlarında almak zor. Evde eski gariban bir Lenova'm var, Allah'a emanet çalışıyor bir şekilde sağolsun.

aytoo

Üyecik
Asus K55VJ
Bu modelin bir çok kırılımı var sanırım. Orta sınıf bir cihaz olması sebebiyle donanım özelliklerini eleştirmeyeceğim ama kullanılan malzeme ile rahat sınıfta kalır. Tavsiyem alacağınız cihazlarda ekran ve gövdenin birleşim yerini özellikle kontrol edin derim. Senesinde ikiye ayrıldı ve bantla kullanıyor. Maalesef kullanıcı hatası denildi. Daha yeni ekran iç camı kırıldı :)

oguzsahin61

Üyecik
7 senedir dell inspiron 5521 kullanıyodum ki bu haftaya kadar hiçbir problem yaşamadım şimdi çalışmıyor fan dönüp bi süre sonra kapanıyor bakalım nolucak :confused2: eğer kullanılamaz haldeyse yeni alacağım ilk bilgisayar tercihim yine dell olucaktır.

thetensiya

Asistan
Ben asus bir laptop kullanıyorum ve neredeyse hiç memnun değilim Asus in search of incradble diye geçiyor i5 4gb ram e sahip bir laptop. Ama sorunları çok fazla örneğin harddisk sabit değil ve çizilmeye oldukca yüz tutmuş halde yani bilgisayarı açareken sallamanız gerekiyor ki harddisk yerine otursun bilgisayar açılsın oyun bakımından iyi fakat oyunu ele almayacağım çünkü eğer oyun oynayacaksan zaten neden diz üstü bilgisayar alıcaksın yakında mac e geçmek istiyorum para biriktiriyorum malum dolar kuru ve şuan ki bilgisayar fiyatları yüzünden mac alınca da sizlerle yine o deneyimi paylaşırım.

Son düzenleyen moderatör:

yukselkucuk

Üyecik
MSI GF63 Thin 9SC-058XTR Intel Core i5 9300H 8GB 256GB SSD GTX1650
Efsane indirimden aldım 5400 tl nasıl sizce iyi mi ettim yoksa kötümü
Excalibur vardı 512 ssd 9300 işlemci
8 gb ram 5700

Utku92

Doçent
Acer aspire v3 772G 17.3 inc teknik servis desteği çok çok kötü bulaşmayın. Size kısa maceramı anlatıyım bu laptop ile. Nasıl yorumlarsınız size bırakıyorum. Bir ara oyun oynarken değişik sıkıntı çıktı. Siyah zeminlerde mesela oyunda zoom açarken falan ya da acer logosunda biosda yatay çizgi ve dalgalanma oluyordu. Siyah olan çoğu şeyde kısacası. Garantisi dolmuştu zaten. Bende İstanbula yetkili servisine kargoladım. Ücreti neyse öderim diye düşünmüştüm. Hala duruyordur bana gelen mail. Beni aradılar ve 9500 tllik masraf çıkarmışlar. Anakart sorunluymuş. Düşünün ben 2013 yılında 3000 tl ye almıştım. Artık üretilmediğinden özel yapım anakart takılacakmış. Tabiki kabul etmedim. Tabi Ankarada yaşıyorum. İşte işin komik kısmına geldik. Ankarada bilgisayarcının birine bıraktım. Sadece ekranda sıkıntı varmış. Ekranı değişti ve düzeldi. İşte böyle 😂

mapavrili

Doçent
Lenovo ideapad kullanıyorum, memnun olduğum söylenemez ama işimi şimdilik görüyor.

kmurat

Dekan
Her zaman en ucuzu hangisiyse onu kulanırım.

stat counter