Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    701

toshiba kullanıyorum güzelde... bozulana kadar sorun yok eğer bozulursa teknik servis olayı pek iyi dğeilmiş galiba öyle diyorlar birçok yerde bu durumu kendim yaşamadım yaşamam da inşallah..
Aman diyeyim bozma sakın. Ben başımdan geçen bir olayı anlatayım. Notebook'un DVD-RW, parmak okuyucu ve bataryası arızalandı. Ben de garantiye vereyim de düzeltilsin komple dedim. Vermez olaydım. Geri döndüğünde DVD-RW'ı yapmamışlar. Üstüne üstelik Anakartın USB portları ile Wireless switch'i yakmışlar. Tabi bu olay İzmir servisine gönderince oldu. Ben de bunun üzerine bir sayfalık şikayet mektubu ile İstanbul'daki ana servisine postaladım. Ancak düzelttiler.

Aklında olsun. Olur da arızalanırsa İstanbul'daki ana servisinden başka bir yere gönderme...

AKUMA

Asistan
HP kullandım ama şimdi TOSHIBA sonuna kadaaaaaaar

VincentVega

Profesör
Sony Vaio F133FX kullanıyorum i7 işlemcinin tadını çıkarıyorum :)

nihat21

Üyecik
lenovo y550p i7 li kullanıyorum tuşların ekranda çıkmaması için kendi içerisinde koruyucusu var.Herşeyi çok iyi bence tek eksiği klavye ışıklandırması olmaması

NymO

Doçent
ASUS G73 JH i7 tadinda..
NY Best Buy Calisanlarinin bile agzini acik birakti:biggrin:

Kaplan7

Asistan
Şıklar arasında Packard Bell olmaması iyi olmamış.Ben P.Bell kullanıyorum.Herkese tavsiye ediyorum.P.Bell'den başka Toshiba ve HP de iyi.

nsgnc

Profesör
haberin ana sayfadaki göreselinde acer kullanılmış :D Haber lenovo için... Kaçmaz :D

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
3 yıldır DELL 1520 kullanıyorum gayet memnunum klavyesine o kadar alışmışımki farklı klavyede yazarken zorlanıyorum. Teknik servis olayından bahsetmeye gerek bile yok gayet başarılı.Çevremdeki herkese DELL tavsiye ediyorum,forumdada bu böyle.

socrates_21

Üyecik
Kesinlikle LENOVO'dan şaşmayın...NErdeyse 1 yıl oldu alalı ve daha iki gün önce "recovery" tuşuna bir bastım, o kadar! Şaşmayın derim yani...

redoano

Asistan
ASUS G60J kullanıyorum. Oyun serisi olduğu için mükemmel bir performansı var. Amerika'dan aldığım için gayet uygun bir fiyta geldi. 1 yıl uluslararası garantisi var. Servise gitmedim ama servisinin oldukça iyi olduğunu duydum. Biraz ağır olması dışında bir sorunu yok. Herkese de tavsiye ederim hatta ASUS'tan şaşmayın derim ;)

steinmetz

Asistan
Samsung R520, 1 yıldan fazladır kullanıyorum, Şükürler olsun henüz servisi ile tanışmadım. :)

mustang

Dekan
Acer Aspire 5740G kullanıyorum şimdilik memnunum

alicozgo

Üyecik
Kullanmayı bildikten sonra hepsi aynı bana kalırsa, marka önemli değil.

stat counter