Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    695

mertbba

Üyecik
Casper kullaniyorum. Performans olarak cok memnunum ama dis gorunus tabi ki diger markalar gibi degil. Ama fiyat/performans orani vazgecilemez kiliyor Casper'i.

NikeSteeL

Dekan
Lenovo

Ve Kesinlikle Tavsiye Ederim ve Ediyorumda.
Servis Olarakda Mükemmeller..

TurkishAssassin

Üyecik
Lenovo İdeapad Z570 kullanıyorum.Teknik servis sağlam.Bu özelliklerde bir bilgisayarı 2.500 TL ' ye alacağımı sanıyordum,zaten bazı yerlerde fiyat 2.500 tl di.Fakat Vatan Notebooktan 1700 Tl ye aldım.Hem ucuz hem çok güzel,uzun süre kullanacağıma inanıyorum.Herkese tavsiyemdir.

yavuz_4106

Dekan
LG A510 kullanıyorum alalı 1 sene olmadı 1.300 küsür tl ye almıştım i5 4gb vs.
Sakın almayın ısınma sorunu çok fazla son zamanlarda grafik isteyen oyunlarda laptop kendini kapatıyor.

etoo09

Asistan
Asus ....paraya kıyıp Asus N53SN serisinden aldım ama ne kullanırsanız kullanın hıc kasma yok .. son çıkan oyunları bıle cok rahat oynuyorum 16 gb ramde var.... Asus yapıyomu yapıyor :) servislik bir işim olmadı ama sorun yaşayanlar varmıs sanırım

KoxalB

Üyecik
Samsung np300e5a-s03tr kullanıyorum. Ve Süper. ses, ısı hiçyok. Şiddetlede tavsiye ederim. Teknik serviside Çok iyi diğer samsung ürünlerimden biliyorum.

chawush28

Doçent
Apple'da var ama ben Asus g73 serisi bir dizüstü kullanıyorum, idare eder bir cihaz... Gerçi masaüstünün yerini hiçbiri tutmuyor ama tatil veya şehir dışı seyahatler için herkese lazım...

ismo08

Üyecik
HP elitebook kullanıyorum cok kullanıslı ama sogutucunuz yoksa cok ısınıyor ve kapanıyor. Ama bunu yok sayarsak cok kullanıslı bi cihaz

GridLuck

Asistan
Casper CN.CRP7350A kullanıyorum. 2 sene oldu alalı. Isınma problemi dışında herhangi bir problem yaşamadım. Orta sınıf kullanıcılar için ideal diyebilirim :)

taka51

Üyecik
toshiba kullanıyorum.fiyatı biraz tuzlu ama performansından memnunum gayet.

ozakin70

Asistan
10 yildir Asus kullaniyorum ve cok memnunum son iki cihazimin adini hatirladigim icin soyleyim biri F5 biri K55 serisindendi hic bi zaman isinma ve sesten sikayet etmedim olmayan biseyden sikayetci olamam ;) gerek malzeme kalitesi gerekse uretici olmanin faydasi ile beni cok memnun eden bi firma eski cihazlarimda garantilik isi oldugunda da cok memnun kaldim serviside cok kaliteli hizmet veriyor

leanardo

Profesör
2008 de aldım casperı işte o zamandan beri kullanıyorum pil öldü ekranın menteşe bozuldu yaptırmadım bende ekran kapanmıyor bu yüzden bunu ölene kadar kullanırım yeni laptop alırsam asus yada lenovo olur

stat counter