Hangisinden feragat etmeliyim? enerjim kalmıyor bunları yapınca.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Claynt

Doçent
Katılım
18 Eki 2016
Mesajlar
578
Puanları
28
Arkadaşlar merhaba bugün inglizce kursuna gittim halk eğitimin verdiği, 3 saat sürüyormuş ben daha kısa sürer sanıyordum.Sabah 8 akşam 18 sanayide babamın iş yerinde çalışıyorum ama ağır işte misal bugün 1 tır sünger geldi 1 tır sunta geldi iş yerinde genç, çırak olunca bu türk angarya işler de hep en çok sizin teriniz akıyor. Kursa gidiyorum terli terli 3 saat çok fazla geldi hoca çok iyi çok enerjik kurs çok güzel, saçma sapan oyunlar dışında tabi :) Hem fazla arkadaş çevrem yoktu yeni bi çevrem olur diye gitmiştim. 9 da gidiyorum eve geliyorum daha spora gitmem lazım ne ara yemek yicem gitem gelcem bugün geldim 9 da yemeği yedikten sonra hemen uyuyup kalmışım. Kararsız kaldım spor dışında işten veya kursdan feragat etmem lazım, işten de etmek istemiyorum para biriktirmeyi düşünüyordum e kurs da sertifika veriyolar yarın bigün lazım olur.
 

The Judge

Profesör
Katılım
22 Şub 2015
Mesajlar
1,127
Puanları
83
Konum
.not Found
Hani bi şekilde işi hafifletmeye çalış, kaytarır mısın nabarsın bilmem ama kursu ihmal etme bence.
Sporu iş ile beraber yapmayı da deneyebilirsin sonuçta kas gücü gerektiren bi iş yapıyosun anladığım kadarıyla :)
 

[ROOKİE]

Doçent
Katılım
18 May 2019
Mesajlar
665
Puanları
63
Konum
Uzayın Derinliklerinde...
Babanın iş yeri madem görüyordur bu haline onla konuş biraz çalışma vaktini azalsın. Spor da önemli İngilizce de bunlardan kısma derim ikisi de önemli şeyler.
 

Claynt

Doçent
Katılım
18 Eki 2016
Mesajlar
578
Puanları
28
Bugün zaten uyuykalmışım, yeni uyandım.Babamın çalışanlarından usta bi abi aradı ben tekrar part time a döndüm dedim bakalım akşam peder bey ne diyecek :)
 
Üst
stat counter