Hepsiburada telefon alma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Efsaneben

Asistan
Hepsiburadan telefon aldınız mı hiç , birde aldıysanız tek çekim mi aldınız yoksa alışveriş garantisi ile mi?

ishak042

Al Co Ba Ni
Yönetici
Mod. Adayı
Hepsiburada da telefon almak için banka veya kredi kartınızın olması gerek aksi taktirde nakit ile alınmıyor. Ayrıca hepsiburada güvenilir bir site alacaksanız bir şüpheniz olmasın.

Efsaneben

Asistan
Hepsiburada da telefon almak için banka veya kredi kartınızın olması gerek aksi taktirde nakit ile alınmıyor. Ayrıca hepsiburada güvenilir bir site alacaksanız bir şüpheniz olmasın.
Nakit dediğim tek çekim manasında yanlış yazdım galiba duzeltiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama Hepsiburada saticisindan almak lazım dimi diğer satıcılardan değil

ishak042

Al Co Ba Ni
Yönetici
Mod. Adayı
Kredi kartına taksitlendirme yapabilir veya tek çekim ile satın alabilirsiniz.

Ama Hepsiburada saticisindan almak lazım dimi diğer satıcılardan değil
Hepsiburada satış yapmaz başka firmalar ile anlaşır onların ürünlerini sitesinde satar ancak güvenilirdir yani bir sıkıntı çıkarsa sorumlusu hepsiburada olur.

Efsaneben

Asistan
Kredi kartına taksitlendirme yapabilir veya tek çekim ile satın alabilirsiniz.

Hepsiburada satış yapmaz başka firmalar ile anlaşır onların ürünlerini sitesinde satar ancak güvenilirdir yani bir sıkıntı çıkarsa sorumlusu hepsiburada olur.
Tşkler

yusufozkan58

Doçent
Al hepsiburadadan sıkıntı çıkmaz yaşlılar gibi sığ olmayın . Bu yıldan aonra artık teknoloji olarak mağazadan alışveriş yapılmaz . Mağazada daha ucuza satılan bir ürüne denk gelmedim .

Lazzz

Rektör
Hepsiburadan telefon aldınız mı hiç , birde aldıysanız tek çekim mi aldınız yoksa alışveriş garantisi ile mi?
Hepsiburada'dan cihaz alacaksan satıcısı hepsiburada olan ürünleri almanı öneririm. Diğer satıcılarda sorun yaşam riskin büyük. Hepsiburada'dan birsürü telefon aldım. Gerek satıcısı hepsiburadaydı gerekse farklı firmalar. Farklı firmalardan aldığım cihazlarda sorun çıkmadı ama sorun yaşayan çok kişi gördüm.

Troob

Profesör
ben s10e mi hb den aldım satıcısı da bittibitiyor du, sıkıntı yaşamadım üstelik hepsiexpress ile 2 günde geldi.

Efsaneben

Asistan
6-7 kere aldım/aldırdım

1 kere bile sorun çıkmadı.
Sizin tercihiniz. Ben olsam tek kalemde öder geçer giderim.
Yok o anlamda sormadım faiz ile ilgili.aklima bir soru takıldı da ondan sordum yani Xiaomi Mi 9 Lite 128 GB telefon şuan Hepsiburada 2569 TL tek çekim ama 12 ay alışveriş kredisi ile 12 ay 245 TL ile 2945 TL geliyor buraya kadar tmm ama benim soracağım soru da bu 2945 üzerine başka faiz geliyor mu

ben s10e mi hb den aldım satıcısı da bittibitiyor du, sıkıntı yaşamadım üstelik hepsiexpress ile 2 günde geldi.
Tek çekim mi aldınız alışveriş kredi ile mi

Hepsiburada'dan cihaz alacaksan satıcısı hepsiburada olan ürünleri almanı öneririm. Diğer satıcılarda sorun yaşam riskin büyük. Hepsiburada'dan birsürü telefon aldım. Gerek satıcısı hepsiburadaydı gerekse farklı firmalar. Farklı firmalardan aldığım cihazlarda sorun çıkmadı ama sorun yaşayan çok kişi gördüm.
Doğru diyorsun tşk ederim saol

Al hepsiburadadan sıkıntı çıkmaz yaşlılar gibi sığ olmayın . Bu yıldan aonra artık teknoloji olarak mağazadan alışveriş yapılmaz . Mağazada daha ucuza satılan bir ürüne denk gelmedim .
İnsanların fikri almak sığ oluyorsa peki sığolalim napalim saol dostum

mapavrili

Doçent
Bende HB den 4-5 kere telefon aldım hatta şuan kullandığım Note FE yide HB.den almıştım hiçbirinde de sorun yaşamadım.

Efsaneben

Asistan
ben aldım çok memnunum 12 ay yapı kredi bankası ile
Ah yani alışveriş kredisiyle aldın dimi peki simdi mesela telin fiyatı 2000 TL iken 2500 TL oluyor ya kredi onay olunca bu kredinin üstüne başka faiz geliyor mu

Arkadaşlar cevaplarınızicin cok tşk ederim saolun gerçekten Hepsiburada baya uygun ve alırsam bundan sonra telefon Hepsiburada+xiamio Alicam

stat counter