Her Telefonun Kötü Yanları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TeknoBoss32

Profesör
merhaba arkadaşlar.bir listeyle karşınızdayım.bu listeye her telefonun diğer telefonlardan geri-kötü kaldığı özellikleri söyliyeceğim.liste güncellenecektir.İyi özelliklerini zaten bangır bangır telefon üreticisi duyurmuştur.Kötü özelliklerini her yerde bulamazsınız.

1-Sony XZ
-Isınma problemi olduğunu söyleyen kişi sayısı çok.Her telefon ısınır ama bunda ısınmadan dolayı kastığını kapandığını söyleyenler var.
-Şebeke problemi olduğunu söyleyende çok ve internette videoları da var
-Ekran kasa oranı eski telefonlara göre kötü
2-One Plus 5
-Telefon bir canavar olabilir.Her oyunu açabilir.Ama ekran ters takıldığı için o yukarıdan aşağıya haraketleri azcık jelly efekti alabiliyor.Sizi bilmem ama beni aşırı derece rahatsız ediyor.Ben biraz takıntılıyım pek büyütülcek bir problem değil.
-Kamerada optik görüntü sabitleyici yok ama elektronik sabitleyici iyi çalışıyor.Xiaomi de var galiba ama xiaomi'den daha az titriyor
-Yanlış hatırlıyor olabilirm ama Suya karşı dayanıklı değil.Sıçramalara dayanıklı.
-Ekran Gövde oranı geride
3-LG G6
-18:9 ekran oranı bir çok yerde siyahlık bırakıyor üst ve alt taraflarda.
-Ön kamera leş.Diğer rakiplerine göre tabiki.Arka kamerada da eski teknolojiler kullanılıyor.Kamera severlere önermem
-Snapdragon 821 kullanıyor ama bence pek bir sorun yok çünkü piyasası çok geriledi.2300 e rahat bulunur
-Kronik sorun yok gibi ama insanlar tedirgin.LG bildiğiniz gibi kronik sorunda başı çekiyor
4-Xiaomi Mi 6
-Kulaklık girişi yok.İnceltmek için diyeceksiniz ama one plus 5 te olmasına rağmen one plus 5 bariz daha ince.
-Optik Görüntü Sabitleyici iyi değil.
-Yazılımsal sorunlar var ama yeni gelcek arayüzlemi veya güncellemeyle düzeleceğini duydum.Gelmiş bile olabilir.Arasıra takılmalar olduğu söyleniyor ama saf android olmadığı için s8 ve note 8 de bile o takılmalar olabilir.
-Suya karşı dayanaklı değil.Sıçramalara karşı dayanıklı.
-Ekran gövde oranı iyi değil.
ŞİMDİLİK F/P ÜRÜNLERİNİ ELE ALDIM.AMİRAL GEMİLERİ (S8-NOTE8-HUAWEİ-İPHONE7,8 DE GELCEK)

Death Mark

I have given a name to my pain, and it Batman
Onursal Üye
S8 Plus a 3600 mAh pil koymaya üşenen Note 8 e baştan 4k 60 fps kayıt özelliğini koymayan sonra koyup geri alan Samsungun korkaklığını ne yapacaz

TeknoBoss32

Profesör
haklısınızdır s8 ve note 8 i ekliyeceğim.yarın eklemiş olurum.

Death Mark

I have given a name to my pain, and it Batman
Onursal Üye
Koyup geri alan? Note 8'e 4K 60 FPS hiç gelmedi
--- Gönderi Güncellendi ---
Sana demiştim her konuda bir yanlış bilgi söylüyorwsun
Güncellemesini yayınladı Ama geri çekti Yanlış bir şey söylemiyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Gerçi Zaten Telefon daha piyasaya daha yeni çıkacağı zaman yaptı bunu o yüzden hiç gelmedi yoksa herkes note 8 kullanırken o güncelleme gelseydi bütün kullanıcılar indirip güncellerdi

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Yazı güzel olmuş. Ellerinize sağlık. :)

Sx105rRomules

Profesör
tabiki her telefonun eksiği var bütün firmalar mükemmel telefonu yapmak için uğraşıyorlar bu amaç bile insanları sevindirmeye yeter ,
telefon piyasası %200 büyüme sağladı çok hızlı sektör gelişiyor , sanıyorum 2018 - 2020 yılları arasında doruk noktasına çıkacak

TeknoBoss32

Profesör
yazıyı beğenen arkadaşlara teşekkür ediyorum
nedense hiç bir cihaz tam olamıyor 1 tane bile eksiği oluyor

stttntnzn

Asistan
eksiksiz cihaz yaparsalar sonraki modelinde neyi düzelttik diyip satacaklar :D

stat counter