Hoşlandığım bi kız var ama...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rawkid

Dekan
Karşı cinsi hiç bir zaman üstün bir varlık olarak görmeyin. Olacağı varsa olur zaten, olmayacaksa da yalandan mutluluk yaşamaya ne gerek var. Platonik aşk kadar insanı yıpratan salakça bişey yok.

torben

Üyecik
Dostum bunları düşünme kendini okuluna ver mesleğini eline al sonrası çözülür zaten

Muzikdeliisi

Asistan
Pisman olmamak icin soylemelisin.Kaybedecegin birsey yok gayet normal duygular asil siylemezsen bu hep icini yiyecek ve pisman olarak kalicaksin belki oda senden hoslaniyordur☺
Herkese merhaba ben ardunio kursuna gidiyorum hafta sonları tek var.Yarın 4.cü günü bitirecez. Ama orda bi kız arkadaş var Osmaniyede elektrik ve elektronik mühendisliğini bitirmiş,tanıştık bana çok yardımcı oluyor diğer arkadaşlara da tabi. Numarasını bi şekilde buldum ama konuşamıyorum korkuyorum. Daha önce ilk defa arkadaşıma sevdiğimi söyledim. Ve benim ile arkadaşlığını kesti. Ondan dolayı korkuyorum açılmaya, bu kızda arkadaşlığı keser diye korkuyorum nasıl açılacağımı bilmiyorum instagram hesabınıda buldum ama istek atmaya korkuyorum bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa iyi yada kötü fikirlerinizi bekliyorum.

Furkan0223

Asistan
Pisman olmamak icin soylemelisin.Kaybedecegin birsey yok gayet normal duygular asil siylemezsen bu hep icini yiyecek ve pisman olarak kalicaksin belki oda senden hoslaniyordur☺
Benden hoşlanıyor mu bilmiyorum cilve yapmıyor ama arkadaş olarak görüyor beni sanki böyle kalmamızı istiyor gibi. Söylersem beni dostu olarak görüyorsa dost kaybederim kurs 2 hafta sonra bitiyor ondan sonra numaramı vereceğim gerisini ona bırakıyorum

Mesela ben sevdiğim kıza ilk hamleyi Instagram üzerinden yapmıştım, internet ortamında korkmana gerek yok. Sen ona takip isteği atarsan o da sana atar diye tahmin ediyorum. Sonra havadan sudan konuşmayı başlatıp muhabbet ayağına konuşmuş olursunuz.

stat counter