HP Ipaq 514 Voice Messenger Hakkında Öneri talebi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Wolker

Profesör
Arkadaş bu pda'yı arkadaştan 300 ytl civarından bir fiyatla 2 aylık kullanılmış bir ürün olarak almayi düşünüyorum kullanan yada kullanmış arkadaşlardan olumlu-olumsuz görüşlerini değerlendirmek istiyorum,şimdiden teşekkür ederim

Ürün Kodu : FA906AA

Ağırlık : 102 gr
Bellek RAM : 64 MB SDRAM
Bellek ROM : 128 MB ROM
Boyutlar : 48.6 x 16.3 x 107 mm
Ses sistemi : Tümleşik mikrofon hoparlör ve bir adet 2.5 mm
Ekran Büyüklüğü : 2.0 " 64K renk
İşlemci : TI OMAP 850 İşlemcİ
İşlemci Hızı : 200 MHz
İşletim Sistemi : Pocket PC için Microsoft Windows Mobile 6.0 Stand
Kızıl Ötesi Port : Tümleşik dört bantlı GSM/GPRS/EDGE telefon
Pil : 1100 mAh Lityum iyon
Ürün Tipi : AVUÇİÇİ BİLGİSAYAR
Bluetooth : Bluetooth® 1.2
Kamera : Yerleşik SXGA HP Photosmart 1.3 MP 1280 x 1024
Wireless : WLAN 802.11 b/g
SD Card Yuvası : Mini SD Yuvası: 4 bitlik mini SD türü bellek stand

Garanti : 24 AY

Nemesis

Dekan
Yanlış hatırlamıyorsan Bdco arkadaşımızda da bu telefondan mevcut. Oda 300 ytl civarı bir fiyata aldı ve memnun oldugunu söyledi.

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Ben de bu telefonu kullanıyorum çok fazla memnun değilim, daha doğrusu hayal kırıklığına sebep oldu bende. Smarthphone olduğu için yarı bilgisayar yarı telefon beklentisine odaklanmıştım ama daha çok "telefon" eğilimli. İşlemcisi biraz zayıf, kullanımı da bana göre çok kolay değil, varsayılan hafızası da çok düşük (64 MB). Ayrıca en gıcık olduğum yanı, telefonla konuşurken mesaj gelirse kulağımın zarını patlatıyor, çünkü mesaj konuşurken bile gelse, mesaj sesini çaldırıyor telefon kulağındayken. Hatta konuştuğunun kişinin de kulağını da patlatıyor. Kamerası da çok kaliteli değil.

İyi yanları; sıradan bir smarthphone'da olan herhangi özellikleri var işte, çok ekstrası yok. "Bunun için almalısın" dedirtecek çok özelliği yok. Wi-Fi olayı güzel, Java programları destekliyor. (Hepsini mi bilmiyorum). Windows olması hasebiyle program kurulması güzel. Bluetooth sanırım biraz daha hızlı diğer telefonlara göre. Internet telefonu özelliği var hiç kullanmadığım için yorum yapamıyorum.

Özellikle öğrenmek istediğin bir şey varsa onları sorman daha iyi olabilir.

Wolker

Profesör
özellikle öğrenmek istediğim bir durumu yok açıkcası sadece siz değerli kullanıcıların yaşadıkları olumlu-olumsuzları öğrenmek istedim,yorumunu esirgemeyen herkese çok teşekkürler ...

stat counter