Hp Pavilion 14-AL002NT İncelemesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

hayırlı olsun güle güle kullanın kırılan macbook nasıl kırıldı? onu ne yaptın? içinde m2.Sata disk var çöpe atma onu ekranı mı kırıldı?

denisszt

Asistan
hayırlı olsun güle güle kullanın kırılan macbook nasıl kırıldı? onu ne yaptın? içinde m2.Sata disk var çöpe atma onu ekranı mı kırıldı?
İlginiz için teşekkür ederim,Trafik kazası sonucunda ağır hasar görmüştü,değil kullanmak ssd anca kurtuldu,ssd hard diskin faydalarından biriside bu herhalde darbelere dayanıklı.
Şuan ki Hp den de memnunum mağlum tavsiye SDN'den geldi.

Fragger

Dekan
HP PAVILION 14-AL002NT CORE İ7 7500U 2.7GHZ-8GB-256GB SSD-14"-2GB-W10

Kırılan Macbook'tan sonra tekrar bir yeni arkadaş bu sefer Hp,
Shiftdelete.net ekibinde bulunan @KaanArli ve @KeremEnginar Abilerimizin tavsiyesi üzerine gerçekten bu işi biliyorlar.
Youtube da muhteşem ikilimizin yapmış olduğu sdncevaplıyor yayınını kaçırmayalım şahsen ben o yayın sayesinde bu laptoptan memnun kaldım :) ve hatta video çektim bir göz atmanızı isterim
Teşekkürler SDN ailesi :)

Hayırlı olsun, güle güle kullanın :)

İlginiz için teşekkür ederim,Trafik kazası sonucunda ağır hasar görmüştü,değil kullanmak ssd anca kurtuldu,ssd hard diskin faydalarından biriside bu herhalde darbelere dayanıklı.
Şuan ki Hp den de memnunum mağlum tavsiye SDN'den geldi.
geçmiş olsun.

denisszt

Asistan
Görseller biraz geç geldi sonradan gördüm konu açılırken 3 resmin olması gerektiğini :)

IMG_1600.JPG

IMG_1603.JPG

IMG_1609.JPG

Son düzenleyen moderatör:

TunaDrsn

Üyecik
Hayırlı olsun ancak neden gtx960m ve işlemci belleği 6mb cache yapmamışlarki sanki ?

960m ekran kartı laptoplar bu zamanlarda fiyatları uçuşuyor.

denisszt

Asistan
Bilmiyorum ama oyun laptopu olmadığından dolayı olabilir mi ?
SSD ve ofis ve seyahat için yeter diye düşünmüştüm :)

Gurrz

Üyecik
Hocam bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. fiyati 3.800 civarı su an. Sizce bu fiyata daha mantıklı bir tercih olur yapılabilir mi? Bir de pil durumu nedir, macbook kullanıyordum evvelden, sarj etmeyi unuturdum :) Teşekkürler.

denisszt

Asistan
Hocam bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. fiyati 3.800 civarı su an. Sizce bu fiyata daha mantıklı bir tercih olur yapılabilir mi? Bir de pil durumu nedir, macbook kullanıyordum evvelden, sarj etmeyi unuturdum :) Teşekkürler.
Tavsiye Ediyorum Fiyat-Performans olayında bence gayet iyi
Şarj konusunda 7-8 saat aldığımdan bu yana sürekli devam ediyor.ben office sunum slaytlar vs fazla biraz yükleniyorum belki
ufak bi çılgınlık yapıp oyunda yükledim :p Tavsiye ederim

Gurrz

Üyecik
Tavsiye Ediyorum Fiyat-Performans olayında bence gayet iyi
Şarj konusunda 7-8 saat aldığımdan bu yana sürekli devam ediyor.ben office sunum slaytlar vs fazla biraz yükleniyorum belki
ufak bi çılgınlık yapıp oyunda yükledim :p Tavsiye ederim
Çok teşekkür ederim cevabınız için

denisszt

Asistan
İndirim Dilimine Giriyor
Vatan bilgisayar ' da beklemeni tavsiye ediyorum :)

denisszt

Asistan
Reklam olarak algılanmasın ancak karne döneminde Vatan Bilgisayar'da Karne İndirim dönemine girecekmiş

Gurrz

Üyecik
Bilgisayarı aldım ve ilk 1 ay bir problem yaşamadım. Performansı yeterliydi. Fakat son 1 aydır, bilhassa Youtube'da video izlerken, donuyor, yüksek sesle rahatsız edici bir ses çıkarıyor ve akabinde mavi ekran uyarısı verip kapanıyor. Sanırım donanımda bir problem var. Yakında servise göndereceğim. Sonucu buraya yazarım.

denisszt

Asistan
Kardeşim bende bir sıkıntı yok hatta üstüne ben yayın bile yapıyorum bu pc ile
hani derler ya üründen ürüne fark var die öyle

Gurrz

Üyecik
Kardeşim bende bir sıkıntı yok hatta üstüne ben yayın bile yapıyorum bu pc ile
hani derler ya üründen ürüne fark var die öyle
Hocam kusura bakmayin, biraz ofkeli anımda yazmışım. Aletten genel olarak cok memnunum. Pil, ekran, sarj.. cok iyi. Benim sorunum windows yada herhangi bir yazılım kaynaklı da olabilir. Birseyler denedim ve bugun hata vermedi. Tavsiye icin tekrar teşekkür ederim. Size de kötü hissettirdiysem affola.

KNI

Üyecik
Merhabalar,

Ben de bu ürünü almayı planlıyorum, office programları kullanmak ve film vesaire izlemek amaçlı. Ürününüzü alalı baya olmuş. Bu süre zarfında herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? Performansında bir düşüş oldu mu? Yani hala tavsiye eder misiniz?

Teşekkürler.

KNI

Üyecik
Umarım eksiz ve hatasız bir kullanım olur sizler için : )
Merhabalar,

Ben de bu ürünü almayı planlıyorum, office programları kullanmak ve film vesaire izlemek amaçlı. Ürününüzü alalı baya olmuş. Bu süre zarfında herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? Performansında bir düşüş oldu mu? Yani hala tavsiye eder misiniz?

Teşekkürler.

stat counter