HTC 10 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Drangleic

Profesör
Şarj aletini hissederek takacaksin dostum, takarken dua edeceksin inşallah yavaş şarj ediyor yazmaz diye jdbdhdhd
Valla o konuda neler neler denedim anlatamam, 1 ay boyunca hiç sıkıntı olmadan hızlı şarj etti bir gün bir bakıyorum yavaşça şarj çıkıyor kafayı yiyorum çıkarıp takıyorum bazen düzeliyor bazende 1 dakika bekleyip bakıyorum kendi kendine hızlı şarja geçiyor.
Ama net cevabı bulucam
Bu dediğin sıkıntı S8 de de oluyo ara sıra, tak çıkar yapınca düzeliyor.

4DMC5

Profesör
Aynen :) telefonu elden çıkardım ama kulaklığı vermedim duruyor bende :)

mzafa

Asistan
Selam dostlar,
Bu telefonu halen kullanan var mı bilmiyorum ama bir problemim var.
HTC temalarda oturum açamıyorum,
Htc sunucularına bağlanamadı hatası alıyorum sürekli.
Var mı bir çaresi, çözümü ?
Destek ile irtibata geçmeye çalıştım ama yanıt alamadım.

mstf_l

Üyecik
selam bende kullanıyorum halen :) 2. tlf olarak temalarda sorun var bende de bazen giriyor bazen girmiyor. sanırım HTC'nin sunucularında sıkıntı var o yüzden oluyor diye düşünüyorum.
o değilde hala taş gibi telefon yaa :D

mzafa

Asistan
selam bende kullanıyorum halen :) 2. tlf olarak temalarda sorun var bende de bazen giriyor bazen girmiyor. sanırım HTC'nin sunucularında sıkıntı var o yüzden oluyor diye düşünüyorum.
o değilde hala taş gibi telefon yaa :D
Şaşırdım sevindim ahah :)
At gibi telefon maşallah ya, o değilde ben oturumu kapat dedim geri girmiyor, kişiselleştirme yapamıyorum valla simgedir saattir değiştiremiyorum.
HTC den mail aldım, kayıtlı e posta bulamadık dediler, e posta sunucunuzla irtibata geçiniz dedi :)
Google ile bağlanmıştım ben

4DMC5

Profesör
Selam dostlar,
Bu telefonu halen kullanan var mı bilmiyorum ama bir problemim var.
HTC temalarda oturum açamıyorum,
Htc sunucularına bağlanamadı hatası alıyorum sürekli.
Var mı bir çaresi, çözümü ?
Destek ile irtibata geçmeye çalıştım ama yanıt alamadım.
Sen hâlâ HTC 10 kullanıyor musun ya 😃 ben Xiaomi Mi 8 e geçtim memnunum tavsiye ederim at gitsin htc yi 😃

Armağan UYSAL

Asistan
Mi 9T ye geçtim. HTC 10 pişmanlıkmış onu anladım. Sesi çıkmıyordu telefonun. Şarjı erir hale geldi, ki zaten aldığımda da bir günü zoraki çıkarıyordu.
Telefon düşünene öneririm Mi 9T. Miss

mzafa

Asistan
Valla şu anda batarya hariç bi şikayetim yok telefondan, sırf kulaklıkla müzik dinlemek bile yetiyor, ve bence yeni çıkan orta segment telefonlara göre halen daha iyi kamerası.

QapriCe

Üyecik
Bende elimde tutuyorum. Çocukların elinde sapasağlam bir oyuncak gibi. Kamerası fena değil htc nin en can sıkıcı sorunu bataryası erken ölüyor değiştirdim en azından çakması bulunmuyor bataryası şuan tatmin edici.

Constantin87

Profesör
Bende elimde tutuyorum. Çocukların elinde sapasağlam bir oyuncak gibi. Kamerası fena değil htc nin en can sıkıcı sorunu bataryası erken ölüyor değiştirdim en azından çakması bulunmuyor bataryası şuan tatmin edici.
HTC zaten kendi yazılımı olarak sıkıntı yapmıyor. HTC E8 cihazımı anneme verdim halen canavar gibi tek sıkıntı batarya oda anneme yetiyor. Çoğu cihazda olmayan stabilite cihazda var

mzafa

Asistan
HTC destek hattıyla irtibata geçtim ve bu batarya konusuna değindim, bana klavuz yolladılar batarya testini yapmamı istediler, şaka gibi batarya %87 çıktı, %70 in altında olsaymış değişim yapacaklarmış. Orijinal bataryada bulamıyorum kendim değiştirsem, bulsam da değiştirmek yürek istiyor.

mstf_l

Üyecik
HTC destek hattıyla irtibata geçtim ve bu batarya konusuna değindim, bana klavuz yolladılar batarya testini yapmamı istediler, şaka gibi batarya %87 çıktı, %70 in altında olsaymış değişim yapacaklarmış. Orijinal bataryada bulamıyorum kendim değiştirsem, bulsam da değiştirmek yürek istiyor.
Bende çok aradım bataryasını ama maalesef bulamadım hiçbir yerde yok. ses konusunda hala üstüne çıkan yok gibi bir şey. kulaklığı akıl almaz bir şey hala o ses kalitesi çok iyi

stat counter