Huawei almayı düşünüyorum ama Amerika ile yaşanan olaylardan sonra almalı mıyım ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mate 20 Pro almalı mıyım almamalı mıyım ?

• Evet

Kullanılan: 8 47.1%
  • Hayır

Kullanılan: 9 52.9%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

ozmeert

Üyecik
Merhaba arkadaşlar huawei Mate 20 pro almayı düşünüyorum ama Huaweinin yaşadığı bu Amerika ile olan olaylardan sonra aklımda bir soru işartei oluştu sizce huawei almalı mıyım almamalı mıyım ?

Alperen SERBEST

Üyecik
Ben ve birçok arkadaşlarım Huawei marka telefon kullanmakta. Huawei yaşanan sorunlara karşı bir çözüm buldu.
Haberi üst tarafa bıraktım. Bir oku derim.

Genzo W.

Asistan
almalı mıyım almamalı mıyım? evet - hayır neye evet neye hayır diyeceğiz bu ankette sıkıntı olacağını düşünmüyorum

odinfo

Asistan
almalı mıyım almamalı mıyım? evet - hayır neye evet neye hayır diyeceğiz bu ankette sıkıntı olacağını düşünmüyorum
evet alınır, stabil arayüz, üstün performans sunan bir telefon. Oynayamacağın oyun yok. Kamera performansı da gayet iyi. Boyut olarak büyük.

Obenfuhrer

Asistan
Bu insanlar gerçekten cahil, cahil ötesi. Saçma sapan kulaktan duyma hurafeleri gider iğne deliğinde olsa bulur dinler. Huawei'nin resmi açıklamasını arayıp bulmaz !
Hala yok şöyle yok böyle vik vik vik..

Leand

Dekan
Huawei zaten bir güncelleme verecek kaldıki bir güncelleme hakkı kaldı cşhazın zannedersem alınır mı alınır. Huawei üst seviye cihaz alıpta pişman olan görmedim batarya ve genel kullanım performansı olarak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon mate 20 ile p20 karıştırdım ama dediğim gibi android güncellemeleri çokta abartılmasın kullanın keyfini çıkartın.

Son düzenleme:

sdelta

Profesör
Huawei güncelleme verir, illa ki anlaşırlar. Google mobil işletim sistemindeki yayıngınlığını kaybetmek istemez. Güncelleme vermese bile Custom Rom lar ile işe çözersiniz.

Merhaba arkadaşlar huawei Mate 20 pro almayı düşünüyorum ama Huaweinin yaşadığı bu Amerika ile olan olaylardan sonra aklımda bir soru işartei oluştu sizce huawei almalı mıyım almamalı mıyım ?
güncelleme gelecek google tekrardan beta programına aldı,şuan gerçekten mate 20 pro artık bir fiyat performans telefonudur üst segmentte.alacaksanız alacakaranlık rengi tavsiyemdir mükemmel duruyor.

stat counter