Huawei P Smart 2019 Kullananlar Klübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Telefonunuzu değerlendirin.

• Beğenmedim 👎🏽

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

[ROOKİE]

Doçent
Arkadaşlar bu konuda tüm Huawei P Smart 2019 kullananları tek konuda toplamak ve alacak olanların soruları yanıtlamayı amaçlıyorum. Telefonunuz hakkında her türlü soruyu sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardım ederiz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonda ne gibi kişileştirmeler yaptığınız, hangi temayı kullanıyorsunuz, ne gibi kişileştirmeler yapılabilir? Herkes telefonunu tanıtsın bakalım.

Van Dijk

Üyecik
Mart ayında satın aldım ben. Genel olarak memnun olduğumu söyleyebilirim. Klasik kendi temasını kullanıyorum ama güzel bir özelleştirme varsa hayır demem.

timeisbad

Üyecik
Selamlar, telefonda WhatsApp yada Skype ile görüşürken ses karşı tarafa kesik kesik gidiyor. Bilgisi olan varmı acaba, normal telefon konuşmasında herhangi bir sorun yok.

[ROOKİE]

Doçent
Selamlar, telefonda WhatsApp yada Skype ile görüşürken ses karşı tarafa kesik kesik gidiyor. Bilgisi olan varmı acaba, normal telefon konuşmasında herhangi bir sorun yok.
Bende kullanıyorum ama öyle bir sıkıntı yaşamadım. İnternetten veya uygulamadan kaynaklı bir sorun olabilir. WhatsApp ve Skype da güncel olduğundan emin ol.

timeisbad

Üyecik
Bende kullanıyorum ama öyle bir sıkıntı yaşamadım. İnternetten veya uygulamadan kaynaklı bir sorun olabilir. WhatsApp ve Skype da güncel olduğundan emin ol.
İki uygulama da güncel. İnternet sebep olsa diğer telefonla da denedim. Onda ses gitmeme gibi bir sorun olmadı. Araştırıyorum . Galiba telefona özel bir sorun.

Arkadaşlar bu konuda tüm Huawei P Smart 2019 kullananları tek konuda toplamak ve alacak olanların soruları yanıtlamayı amaçlıyorum. Telefonunuz hakkında her türlü soruyu sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardım ederiz.

Telefonda ne gibi kişileştirmeler yaptığınız, hangi temayı kullanıyorsunuz, ne gibi kişileştirmeler yapılabilir? Herkes telefonunu tanıtsın bakalım.
Telefonu kullanıyorum gayet memnunum bi sıkıntıda görmedim

Arkadaşlar hiçbir yerde Huawei p smart 2019 un 9.1 alacağına dair bir bilgi yok siz biliyor musunuz alıcak mı?
Aynen 9.1 ne zaman alacak bende nette bi bilgi bulamadım

İ. MertCan

Üyecik
Telefonum neredeyse dört dörtlük. Ancak bir tek sıkıntım var; ana ekran sadece dikey kalıyor. Yatay ana ekran yok( ya da ben bulamadım.) Bu sorunun bir çözümü var mı?

stat counter