Huawei

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

murat zorluu

Doçent
Arkadaşlar yakın zamanda telefon huawei P30 pro'da karar kıldım.Peki neden diğer markalar değilde huawei almalıyım

ishak042

Al Co Ba Ni
Mesela benim için arayüz ve yazılımı Samsung ve xiaomi den daha güzel. (daha sağlam veya güçlü demedim daha güzel). Tasarımı hoş özellikle arka kameranın konumu ve büyüklüğü, elde tutuş hissiyatı çok iyi. Kamerası başarılı. S10+ da alabilirsin mağazaya git iki telefonu da eline al bak hangisi daha hoşuna giderse onu al derim.

yusufozkan58

Asistan
Bu işlerde markaya değil telefonun içeriğine bakmak gerekir.Ben kendim huaweinin arayüzünü severim.Ama aynı telefonları sürekli kasasını degiştirip değişik model isimleriyle satıyorlar.Bu tutumları yüzündende marka olarak sevmediğim bir marka.

murat zorluu

Doçent
Mesela benim için arayüz ve yazılımı Samsung ve xiaomi den daha güzel. (daha sağlam veya güçlü demedim daha güzel). Tasarımı hoş özellikle arka kameranın konumu ve büyüklüğü, elde tutuş hissiyatı çok iyi. Kamerası başarılı. S10+ da alabilirsin mağazaya git iki telefonu da eline al bak hangisi daha hoşuna giderse onu al derim.
Samsung'dan sıkıldım hem çok kulkandım hemde herkeste var.Farklı birşey istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu işlerde markaya değil telefonun içeriğine bakmak gerekir.Ben kendim huaweinin arayüzünü severim.Ama aynı telefonları sürekli kasasını degiştirip değişik model isimleriyle satıyorlar.Bu tutumları yüzündende marka olarak sevmediğim bir marka.
Aslında tüm markalar öyle 6 ayda bir telefon çıkaracaklarına senede bir çıkarsalar hem böyle olmaz hemde bu kadar pahalı olmaz sonunda kimse alamayacak kendi kuyularını kazıyorlar

stat counter