İçimde Birileri Var

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Eski halime Dönüşebilir miyim

• Geçer

• Geçmez

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ama olayın hassasiyetini anlamayan öküzler çok onlar daha çok zarar görmene neden olurlar.

Jzajzj

Üyecik
ama olayın hassasiyetini anlamayan öküzler çok onlar daha çok zarar görmene neden olurlar.
O amaçla yazdıysan tşk ben özür dilerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

şizofren değilim hayali şeyler görmüyorum ve sadece bende takıntılık var sadece takındığım şeyler için konuşuyor
Buda normal mi geçer mi
Psikiyatri ye gitsem ne diycem
İçimdeki birisi benim takıntılarımla ilgili konuşuyor mu Dicem
Yoksa kendiliğinden geçer mi
Tşk

_Zaur_

Profesör
Ohhhooo birileri var derken. Benim içimde benden tam 30-35 kişi var. Arada toplantı yapıyorum dünya dertlerinden konuşuyoruz. Şuanda bu mesaji bile zar zor yazıyorum. Diğerleri sil diyor istediğini yazamadın dyor. Neyse 5 kez yazdım ama yine tedirginim :D

Jzajzj

Üyecik
Ohhhooo birileri var derken. Benim içimde benden tam 30-35 kişi var. Arada toplantı yapıyorum dünya dertlerinden konuşuyoruz. Şuanda bu mesaji bile zar zor yazıyorum. Diğerleri sil diyor istediğini yazamadın dyor. Neyse 5 kez yazdım ama yine tedirginim :D
Dalga geçmiyosun demi ciddi misin

_Zaur_

Profesör
Dalga geçmiyosun demi ciddi misin
Hatta işte olduğumda bir daldım mı toplantıya yanımdakını bile umursamaz oluyorum :) hhuuehueheuhe
Biri yap derken diğeri yapma diyor. Biri İnceliğe kadar dalarken biri boşver diyor. Diğeri de diyor ki sana problemmi lazım karışma kimsenin işine. ondan bazen buralarda az mesaj yazıyorum olabilir.

Jzajzj

Üyecik
Hatta işte olduğumda bir daldım mı toplantıya yanımdakını bile umursamaz oluyorum :) hhuuehueheuhe
Biri yap derken diğeri yapma diyor. Biri İnceliğe kadar dalarken biri boşver diyor. Diğeri de diyor ki sana problemmi lazım karışma kimsenin işine. ondan bazen buralarda az mesaj yazıyorum olabilir.
Yani eğer sendede varsa sen umursamiyon mu hiç sikilmadin mı
Psikiyatri ye gitmek istemiyon mu

_Zaur_

Profesör
Yani eğer sendede varsa sen umursamiyon mu hiç sikilmadin mı
Psikiyatri ye gitmek istemiyon mu
Bana normal görünüyor. Herkeste var zaten Zihin durumu değerlendiririyor ve yönlendirme yapıyor insanı.

Hatta bir şey aklıma takıldı ne zamandır düşünüyorum bunu. İnsan zihninde yani yüreğinde konuştuklarının belli bir Frekansı bile var bana göre. Nasıl Radyo frekansları var insanında zihninde quantum frekans olayı var bana göre.

Jzajzj

Üyecik
Bana normal görünüyor. Herkeste var zaten Zihin durumu değerlendiririyor ve yönlendirme yapıyor insanı.

Hatta bir şey aklıma takıldı ne zamandır düşünüyorum bunu. İnsan zihninde yani yüreğinde konuştuklarının belli bir Frekansı bile var bana göre. Nasıl Radyo frekansları var insanında zihninde quantum frekans olayı var bana göre.
Bide bu kişi benim kotulugumu düşünüyor ne yapmalıyım adam edemedim. 😁

_Zaur_

Profesör
Bide bu kişi benim kotulugumu düşünüyor ne yapmalıyım adam edemedim. 😁
Kötülüğü düşünemez sadece sen öyle varsayıyorsun. İnan bana kendi kollarımı Jiletle doğranmış halde bile gözümün önüne getirebiliyorum. Ölüm hissi yaşamışlığım vardır. Amma kendimden geçmişliğim vardı zehirlenmiştim onda Acı filan yaşamadan göz kapandı mı ohhhh gitti sistem kendi yoluna.

Bide uyanınca Şıppp sistem geri yülendi. Bir baktım Kimse Çatalı ağzıma dayamış dilimi çıkarıyordu dışarı. Acıyı hissetme geri yüklendi. Sonra YALLAH hastaneye. Keşki içimden diyorum o anda ölseydimde kurtulsaydım.

Jzajzj

Üyecik
Kötülüğü düşünemez sadece sen öyle varsayıyorsun. İnan bana kendi kollarımı Jiletle doğranmış halde bile gözümün önüne getirebiliyorum. Ölüm hissi yaşamışlığım vardır. Amma kendimden geçmişliğim vardı zehirlenmiştim onda Acı filan yaşamadan göz kapandı mı ohhhh gitti sistem kendi yoluna.

Bide uyanınca Şıppp sistem geri yülendi. Bir baktım Kimse Çatalı ağzıma dayamış dilimi çıkarıyordu dışarı. Acıyı hissetme geri yüklendi. Sonra YALLAH hastaneye. Keşki içimden diyorum o anda ölseydimde kurtulsaydım.
Bak benden buyuksundur abi diyorum inşallah dalga geçmiyosun demi ciddisin sende bu sıkıntı var bende sadece telefona virüs girmiştir formatla diyor bende format atiyorum yapmiyim mi bende sıkıldım formstlamaktan

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Psikolog senin derdini anlamak için detaylı eğitim alıyor. Emin ol ona anlatırsan seni senden daha iyi tanıdığını göreceksin. Psikolog deli doktoru değildir. Boğazın ağrıdığı zaman KBB gitmek ne kadar doğalsa ruhun bu tarz durumlar ortaya koyduğu zaman psikoloğa gitmek de bir o kadar normal. Korkma ve çözümü burada arama. Güven bana hiç birimiz sana yardım edemeyiz. Diplomamız yok 🙄

_Zaur_

Profesör
inan bana senin canın sıkılıyor. Kaç yaşındasın ve hangi telefonu kullanıyorsun. Şimdi telefondan mı yazıyorsun yoksa bilgisayardan mı.
Yahu bende 1 mesajı 5 kere yazmaktan bıktım karar veremez oldum birşey yazmaya, içimden geldiği gibi yazamıyorum.

Rylad

Asistan
Kardeşim önce güzelce abdestini al gece yatarken odana kuranı kerim koy. Muskanı yazdır her gece yatarken oku

_Zaur_

Profesör
Zihinle alakalı bir şey. "Düşündüğün şey zihninde Vücut bulur"
Kendi kafanı yorma böyle boş işlere telefoncığazı bırak kenara biraz dinlensin yazıktır. Deli gülmek geliyor içimden şimdide.

Bak bir ara çocukken Sallamasyon varlıkların yani Cinlerin varlığı hakkında o kadar düşündüm ki hatta artık sanıyordum ki yatağımın atlına bile dalmışlar. Abi ne korku gelmişti bana beee...... hele o rüyalar varya zihin oyun oynuyor ya insanla vayyy İnsan sanar ki ikili hayat yaşıyor.
Kırmızılı gözler filan bile görmüştüm. Sabaha kadar uyuyamadım o gece.

Kendini bir sanatta geliştirmeye odaklan. Araştırmacı ol. Zihnin seni kontrol ederse senin iş yaş olacak. Sen kendi zihnini kontrol edip Ona doğru yolu öğretmelisin.

kmurat

Dekan
Kendine bir sohbet arkadaşı yaratmışsın ve artık o hayali kişi seni yönlendirir oluyor. Bedeninin ve zihninin bir meşguliyete, hatta senin de gerçek bir arkadaşlara ihtiyacın var. Yalnız yaşayan insanlar hayalleri ile sohbet eder. Ne şisofrensin, ne de cin var.

stat counter