İkinci el kullanılmış LCD MONİTÖR Alacam

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

djvahset

Profesör
tahminimce kardeşim radyasyon yüzünden alerji ondan dolayı

aslan_1907

Asistan
güzel kardeşim bilgili kardeşim ben 1990 dan beri commodore 64 sonra amiga 500 sonra ıbm v.s kullandım 23 yıl oldu zamanla monitörün ışınları elektrik akımları cildimde yüzümde ve kılcal damarlarımda açılma kapanma genişlemeler yapmış ama taki 2008 yılına kadar bişey yokdu 2008 yılında aniden birden belitri verdi ve çoğaldı. BİLGİSAYAR EKRANINA BAKMADIĞIM ZAMAN YARALAR KAPANMAYA BAŞLIYOR AMA NE ZAMANKİ bilgisayar ekranına bakıyorum o gün hemen yüzüm kanamaya başlıyor yanmaya başlıyor DOKTOR ÇARESİ YOK DEDİ KRONİK HASTALIĞA ÇEVİRDİ sizlerde dikkat edin inşlh sizlere gelmez.. ARKADAŞLAR BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ 13 VEYA İNÇ LCD 2 VEYA 3 TEPKİ SÜRESİ MONİTÖR SATAN BİR YER VARSA BANA MESAJ ATIN İKİNCİ VEYA SIFIR FARK ETMEZ ben istanbulda oturuyorum

aslan_1907

Asistan
radyasyon yakdı kılcam damarlarımı malesef ŞUAN BİLGİSAYARA OYUN OYNUYAMIYORUM O YÜZDEN SONY PS VİTA ALDIM AMA PİŞMAN OLDUM UNCHARTED TÜRÜ OYUN ÇIKMIYOR O YÜZDEN YARIN BİRİSİNE SATIYORUM HEMDE 900 tl zararına satıyorum

aslan_1907

Asistan
S.A naıslsın kardeşim bişey sorucam mafia 2 oyunu açamıyorum 32 .dll hatası veriyor ne yapmam lazım İŞLETİM SİSTEMİM 64 BİT WİNDOWS 7

S.A arkadaşım nasılsın bişey sorucam mafia 2 oyunu açamıyorum 32 .dll hatası veriyor ne yapmam lazım İŞLETİM SİSTEMİM 64 BİT WİNDOWS 7

stat counter