İngilizce Altyazılı film izlenebilecek siteler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

merakl

Üyecik
Merhaba arkadaşlar,

Ben ingilizce öğreniyorum aynı zamanda da ingilizce video film ve çizgi filmler izliyorum. Hem listening yapmış oluyor hemde dilin kullanışını görüyorum. Açıkçası zevkli de oluyor. Zaten yaklaşık 30 bölüm sonra çok güzel şekilde tam anlamsamda film ve dizileri izliyor oldum.

Bana Ororo.tv veya IngilizceAltyaziliFilmizle.com gibi ingilizce altyazılı film izleyebileceğim siteler arıyorum. Ororo tv ücretli ve download olmuyor ben bazen telefonda izliyorum filmleri İngilizce altyazılı film izle sitesi de yeni ya da yavaş yavaş yüklüyorlar filmleri dizileri hızıma dayanamıyor :D

Sizde bu tar öğrenmeler yapıyorsanız dizi izleyin dizilerde konuları daha çabuk kavrarsınız.

jestercat

Asistan
turkcealtyazi.org ismine bakma ingilizce altyazilar da var :) ama sen stream izlemek istiyon galiba. ilk önce filmi indir altyazıyı sonra elersin.

merakl

Üyecik
turkcealtyazi.org ismine bakma ingilizce altyazilar da var :) ama sen stream izlemek istiyon galiba. ilk önce filmi indir altyazıyı sonra elersin.
Aynen ben altyazı ile bir bütün halinde izlemek istiyorum. Altyazı arayıp doğruluğunu kontrol etmek biraz erindiriyor beni :) ama açıkçası turkcealtyazı da vazgeçilmez kaynaklarımdan

Kestane

Profesör
Unutulmazfilmler.com. efsane site. Her sey altyazili, imdb ilk 250 falan var. Filmler kaliteli. Dun pulp fiction izledim hatta

cngzkyz

Profesör
Google'da popcorn time diye bir arama yap bakalım. Güzel bir program, alt yazı seçenekleri gömülü olarak geliyor.

G4Fatih

Üyecik
diziay.com çoğunluk dizi ama filmde var veya dizipub.com

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
aynen dizipub öneririm aynı ekibin birde film siteleri var unutulmazfilmler diye adamların arşiv çok sağlam öyle her filmi diziyi paylaşmıyolar.

ibrahimenes

Üyecik
konuyu hortlatıyorum ancak verilen sitelere göz gezdirdim benim aradığım site ise ororo.tv gibi ama o anlık çeviri yaparken rusça yapıyor (ingilizce altyazı bir fil izlerken bilmediğin kelimenin üstünde durduğunda çeviriyi yapıyor.) bende bunun türkçe çevirisini yapan bir site varmı diye merak ediyorum. Eğer varsa paylaşırmısınız.

oktaypiroglu

Üyecik
Arkadaşlar çoğu sitede filmler çalışmıyor uzun araştırmalar sonucunda bi Türk sitesi buldum sanırım yeni açıldı yada açılıyo sürekli yeni filmler ekleniyor sitede hiç reklam yok rahat izleniyor filmler Türkçede var ingilizcede, ingilizce altyazı da var sitenin üst kısmında ingilizce altyazı menüsünü görebilirsiniz şöyle bıraktım.. www.filmold.com

adamindibi007

Üyecik
uğraşmak falan istemiyorsanız ororo.tv yi kesinlikle tavsiye ederim. normalde aylık 5€ veya 3 aylık 12€. ama ben noel kampanyasından yararlanmıştım 12 € 6 aylık. Ve kesinlikle memnun kaldım hatta 1 haftaya bitiyor aboneliğim ve yenilemeyi düşünüyorum.

Ferdacan

Üyecik
Evet dediğin gibi bir çok site artık hızıma Benimde yetişemiyor ama şuan gördüğüm şuanlık ama en güncel ve altyazılı bir film sitesi olarak söyleyebileceğim altyazılıfilm.com sitesidir. Tabi daha iyisi var diyorsanız değerlendirebilirim Onuda

stat counter