İninal Kart yenilendi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Fatih Güven

Üyecik
Merhaba yenilenen İninal Kart ile İninal Cüzdan uygulamasını güncelledim ve eski kartın iptal olduğunu,yeni Sanal Kart olusturmamı söyledi ve Sanal kart oluşturduğumda 5 TL ödül verdi.Bu ödülü İninal Kart satın alırken mi,yoksa internetten alışveriş yaparken,oyun için e-pin satın alırken kullanabilir miyim?

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
73340

73341

Siz söyleyince ben da baktım. Gayet açık anlatmış. 5 liraya gidin yeni kartınızı alın, eskisini de kırıp atın diyor. Ha yeni kartınız varsa o 5 lirayı başka bir yerde de kullanabilirsiniz.

beleşadam

Doçent
bende kullanıyorum daha sanal kart açmadım cüzdan yüklü olmasına rağmen şuan ne alabilirim onu düşünüyorum🙄🙄🙄

Şimdi yedim seni

Profesör
Paparayı araştırsaydınız daha mantıklı olabilir di ücretsiz para yatırmak aylık 1tl kullanım ücreti sınırsız diyecek kadar para yatırma sınırı gibi yenilikleri var.

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Paparayı araştırsaydınız daha mantıklı olabilir di ücretsiz para yatırmak aylık 1tl kullanım ücreti sınırsız diyecek kadar para yatırma sınırı gibi yenilikleri var.
O kadar övdünüz, ben de baktım en son papara daha avantajlı ininali iptal edip papara sipariş ettim. İninale ayıp oldu galiba... :p

kaanm55

Dekan
Merhabalar ben de papara kullanıyorum ancak papara card henüz satın almadım. yani şu an sanaldan para falan gönderiyorum, alıyorum. aylık kullanım ücreti 1tl alınacak mı benden?

RAIDENN

Üyecik
Migrosta kartlar hala eski internet üzerinden siparis verebilirsiniz
Merhaba yenilenen İninal Kart ile İninal Cüzdan uygulamasını güncelledim ve eski kartın iptal olduğunu,yeni Sanal Kart olusturmamı söyledi ve Sanal kart oluşturduğumda 5 TL ödül verdi.Bu ödülü İninal Kart satın alırken mi,yoksa internetten alışveriş yaparken,oyun için e-pin satın alırken kullanabilir miyim?

AbdulkadirGUNAY

Üyecik
Merhabalar ben de papara kullanıyorum ancak papara card henüz satın almadım. yani şu an sanaldan para falan gönderiyorum, alıyorum. aylık kullanım ücreti 1tl alınacak mı benden?
Selamlar, bildiğim kadarı ile fiziksel olarak Papara Kartınız olsun olmasın Papara hesabınızda herhangi bir işlem gerçekleştirdiğiniz her ay kullanım ücreti olarak 1 Türk Lirası sizin hesabınızdan çekiyor.

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
18 yaşının altında olduğum için beni fasülyeden saymıyor bankamatikler.
saydılar. :)

Son düzenleme:
stat counter