Instagram Gönderiyi Hikayeye Ekleme Özelliği Hakkında

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


tunxcerxx

Üyecik
Katılım
18 Eyl 2013
Mesajlar
4
Puanları
1
Arkadaşlar instagramda herhangi bir gönderiyi hikayeme ekleyemiyorum. Gönderiyi hikayene ekle gibi bir seçenek çıkmıyor ne yapmalıyım ? Başka telefonda kendi instagramıma girdim o şekilde de paylaşılmıyor telefonla alakalı değil gibi .
 

irfanucercomtr

Üyecik
Katılım
30 Mar 2019
Mesajlar
4
Puanları
1
Kendi veyahut başka bir gönderide FOTOĞRAFI İLET yani GÖNDER yerine tıkladıktan sonra ilk başta BU GÖNDERİYİ HİKAYENDE PAYLAŞ yazar eğer ki yazmıyorsa İnstagram sürümün güncel değil.
 

manga_28

Üyecik
Katılım
1 Eyl 2009
Mesajlar
15
Puanları
1
bende denedim bende de olmadı instagramı güncelledim yine olmadı
 

sfksml

Üyecik
Katılım
12 Haz 2019
Mesajlar
1
Puanları
1
Arkadaşlar aynı sorun bende de mevcut. Hiçbir şekilde hikayeye ekleyemiyorum. Sadece birisi beni etiketlerse o zaman. Fakat herkese açık instagram paylaşımlarını yapamıyorum. Telefonu kapatıp açma, instagramı silip yükleme vs gibi yöntemlerin hepsi yaptım Nafile. Hatta defalarca instagrama bildirdim geri dönüş bile olmadı. Paylaşım yapamdığım için yarışmalara çekilişlere vs katılamıyorum.
 

mirafiori34

Üyecik
Katılım
17 Ağu 2017
Mesajlar
8
Puanları
1
Konum
İstanbul
Benimde İki ayrı hesabım var. Kişisel hesabımda kendi gönderilerimi ve başka hesaplara ait gönderileri hikayemde paylaşabiliyorum. Fakat diğer hesabımdan başkaları gönderilerimi hikayelerinde paylaşabiliyor. Ben ne kendi paylaşımımı nede başkalarınınkini paylaşamıyorum'' Hikayene gönderi ekle'' seçeneği çıkmıyor. 2 ayrı telefonda deniyorum tüm sürümler güncel, her şey son sürüm olmuyor. Sebebi nedir nasıl düzeltilebilir ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim..
 
Üst
stat counter