İnstagram sildim geri getirme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KingEzekiel

Üyecik
Arkadaşlar hesabımı silmek istedim sonra pişman oldum. Bunu geri getirmenin yolu varmış. Destekten isteyenleri yaptım kod geldi. Bu kodu a4 e yazıp tutarken fotoğrafımızı gelen maile cevap olarak gönderdim(öyle yazıyordu mailden) . Fotoğraf istemesinin nedeni hesapla karşılaştırma yapacakmış ama ben hesaba fotoğrafımı atmadım. Lütfen yardım edin gerçekten yardıma ihtiyacım var :(

colite

Profesör
Arkadaşlar hesabımı silmek istedim sonra pişman oldum. Bunu geri getirmenin yolu varmış. Destekten isteyenleri yaptım kod geldi. Bu kodu a4 e yazıp tutarken fotoğrafımızı gelen maile cevap olarak gönderdim(öyle yazıyordu mailden) . Fotoğraf istemesinin nedeni hesapla karşılaştırma yapacakmış ama ben hesaba fotoğrafımı atmadım. Lütfen yardım edin gerçekten yardıma ihtiyacım var :(
ben olsam atardım yalan söylemeceğini inanırlar belki

Ramazan0655

Üyecik
hesab kulanıcı adı
Mesaj otomatik birleştirildi:

intagram için yardım intagramda kulanıcı adını değiştirinçe önçeki kullanıcı adını alamıyorsun sorun veriyor
yardım edin

KingEzekiel

Üyecik
Kardeşim attım geri dönüş yaptılar ama açılmazmış öyle bi metin vardı neyse teşekkür yinede

hesab kulanıcı adı

intagram için yardım intagramda kulanıcı adını değiştirinçe önçeki kullanıcı adını alamıyorsun sorun veriyor
yardım edin
Kanka evet bu böyle bi sorun ama aynısını istiyosan mesela adın ahmet idi sen _.ahmet._ felan yap

musayit oldunda yardım ederim
Şu an müsaitim isterseniz mailden konuşalım veya bi imstagram felan verin

stat counter