iPad 2018 (6. Nesil)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TheTruthHurts

Wait so I can type anything I want here?
Ses kalitesi yeterli seviyedeyse sıkıntı yok, pro modelinin 4 hoparlör olması süper bir şey ama iki hoparlör de yeterli olur bence.
Bence yeterli olacaktır. Denemenizi öneririm. Bana göre çok iyi. Genelde yarım bile bana fazla gelebiliyor dediğim gibi...

TheTruthHurts

Wait so I can type anything I want here?
Teşekkür ediyorum yorumlarınız için. Aklımdaki soruları cevaplandırdınız, sağolun.
Ne demek. Size göre en uygun tablet tercihinizi yapın ve güle güle kullanın. Bana büyük ekranlı ve fiyatına göre iyi performans barındıran bir tablet lazımdı. Bu durumda bundan daha iyi bir tablet düşünemiyorum.

Ergün.33

Üyecik
Ne demek. Size göre en uygun tablet tercihinizi yapın ve güle güle kullanın. Bana büyük ekranlı ve fiyatına göre iyi performans barındıran bir tablet lazımdı. Bu durumda bundan daha iyi bir tablet düşünemiyorum.
Aynen, aslında yeni çıkan iPad Mini 5’te iyi ama ekranı küçük olduğu için sanırım iPad 6. Nesil (2018) modelini tercih edeceğim. Hem daha kullanışlı, hem de uygun fiyatlı.

Inan Yetmen

Profesör
Ben mini 5 öneririm size. Hem performans farkı var hem de bencr taşıma ve cihazın ekranına ulaşım anlamında mini serisi daha iyi.

stat counter