İphone kullanıp sonra samsung a geçen kullanıcılar bakabilir mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Ya orası öyle de
Mi 9t amiral gemisi mi de işlemcisi o kadar yüksek?
Hangi makqa daha dayanıklı??
Hangi marka daha iyi aslında onu bilemem xiaomi f/p olarak iyi ama dayanıklılık ve garanti konusunu pek bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapısal olarak mi9 t daha iyi gözüküyor.

Batarya ve depolama konusunda a70 daha iyi ama onun haricinde bence mi9 t

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Bu Snapdragon Ha 730 olmuş ha 675 olmuş çok mu fark var? ( Küçümsemek için değil bilmediğimden) soruyorum
Biri 8nm diğeri 11nm fakat yarı iletken boyu bence o kadar abartılacak bir şey değil.

şöyle bir fark.

Performans konusunda abartılacak bir şey değil.

Mi 9t nin yorumlarına baktım da hiç kötü bir tarafı yok. Ama satış oskrak a70 dahaafazla satılıyor. Ama a70 hakkında birkaç olumsuz yönleri var. Xiaomi dlğil de samsung tercih etmek istiyorum. Batarya depolama konusunda a70 iyiymiş zaten. İşlemcisi iphone 6 plus tan iyi ve hızlı olsun yeter. Sizler ne kullanıyorsunuz xiaomi samsung iphone hangisi?

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
mi9t iphone 6plus tan çok daha iyi ve bence 32GB'lık telefon size yetiyorsa 64GB da yetebilir ve batarya konusunda öyle abartmaya gerek yok diye düşünüyorum ve bence mi9t daha iyi kullanan birilerinden duymuştum çok önceden çift uygulama özelliği de var.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
A70 de 6 plus tan iyi değil mi??
Çift uygulama özelliği nasıl bişey?
f/p olarak tüm telefonlar iphone den daha iyi ve çift uygulama özelliği 2 ayrı telefon kullanmak gibi bir şey sanırım tam bilmiyorum ama iyi bir özellik gibi geldi.

Bu arada donanımsal olarak hepsinden iyi redmi note 5 pro var ama kamerası pek iyi mi pek bilmem yani onu seçmeyebilirsiniz ama donanımsal olarak çok daha iyi.

Hımm iani dediğiniz gibi işlemcide de pek abartılı bir fark yoksa ben kararımı değiştirmeyeyim. 3 yıl istiyorum. En azından 3 yıl kullanayım. A70 in bunu yapabileceğine inanıyorum. Mi 9t tasarım olarak hoşuma gitmedi zaten.

Daha 6 plus umu satacağım da..... Ooo daha bekleyeceğim galiba a70 İ almayı.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Hımm iani dediğiniz gibi işlemcide de pek abartılı bir fark yoksa ben kararımı değiştirmeyeyim. 3 yıl istiyorum. En azından 3 yıl kullanayım. A70 in bunu yapabileceğine inanıyorum. Mi 9t tasarım olarak hoşuma gitmedi zaten.

Daha 6 plus umu satacağım da..... Ooo daha bekleyeceğim galiba a70 İ almayı.
İyi de 3 yıl dayanamayan telefon yok ki.

Bak şimdi
Belki de ios kullandığım için öyle düşünüyorumdur ama ben 1,5 yıl olmasına ragmen telefondan bıktım diyebilirim. Takılmaya yavaşlamaya falan da başladı ama sıfırlayınca geçiyor o. Android öyle değildir bence. Bıkmam. Hadi ondan geçtim ios 13 almayacak bu telefon. Sinir olduğum yerde orası. Telefon üç buçuk milyar ama yok almayacak güncelleme. Android de de öyle olsun istemiyorum. 2-3 yıl kullanayım telefon hep düzgün olsun güncellemeleri alsın yetr . Kastım oydu. Bu yıl güncel kalsın

Bak şimdi
Belki de ios kullandığım için öyle düşünüyorumdur ama ben 1,5 yıl olmasına ragmen telefondan bıktım diyebilirim. Takılmaya yavaşlamaya falan da başladı ama sıfırlayınca geçiyor o. Android öyle değildir bence. Bıkmam. Hadi ondan geçtim ios 13 almayacak bu telefon. Sinir olduğum yerde orası. Telefon üç buçuk milyar ama yok almayacak güncelleme. Android de de öyle olsun istemiyorum. 2-3 yıl kullanayım telefon hep düzgün olsun güncellemeleri alsın yetr . Kastım oydu. Bu yıl güncel kalsın
Kusuruma bakmayın bak şimdi demişim dalmışım
Düzeltilmiş ; Bakın Şimdi olacak

3 yıl güncel kalsın bu yıl değil orasını da yalnış yazmışım

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Bak şimdi

Kusuruma bakmayın bak şimdi demişim dalmışım
Düzeltilmiş ; Bakın Şimdi olacak

3 yıl güncel kalsın bu yıl değil orasını da yalnış yazmışım
Her telefonda yavaşlama vs olabilir ama iphone 6 plus fiyatına göre çok kötü bir telefon ve mi9t ya da redmi note 5 pro da öyle bir sorun olmaz bence çünkü İOS'un ne yapcağı belli olmaz eski telefonların işlemci gücünü düşürdüğü kanıtlandığında bunu batarya performansı için yaptığını söyleyen bir şirket.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Yani siz baya xiaomi öneriyorsunuz
Yani pek bir sorunu yok xiaomi'nin.

Sadece depolama ve batarya konusunda a70 iyi olabilir ama zaten 32GB depolama size yetiyorsa 64GB kesin yetecektir ve 4000mah pil gücü de oldukça yeterli ama şu 2 şey için a70 seçerseniz çok büyük kayıp olur benim önerim mi9t ya da redmi note 5 pro çünkü güçlü bir işlemciye sahip.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Bizzat kendiniz mi kullanıyorsunuz yoksa gördüklerinizden mi
Samsung önermeZ misiniz
Hayır ben de redmi note 5 pro almayı düşünüyorum ama marka değil de özelliğe bakınca mi9t önde oluyor.

Marka konusunu pek bilmiyorum garanti konusunda a70'in sorun çıkarabileceğini söylemişti biri.

Yani pek bir sorunu yok xiaomi'nin.

Sadece depolama ve batarya konusunda a70 iyi olabilir ama zaten 32GB depolama size yetiyorsa 64GB kesin yetecektir ve 4000mah pil gücü de oldukça yeterli ama şu 2 şey için a70 seçerseniz çok büyük kayıp olur benim önerim mi9t ya da redmi note 5 pro çünkü güçlü bir işlemciye sahip.
Ya baya Size saçma gelebilir ama tasarımdan dolayı mi 9 t yi seVmedim
Tanıdığım kimse xiaomi kullanmıyor. Ben biraz düşünryim ama dediğiniz

Çok çok sağolun bu arada
Çok yardımcı oldunuz
Teşekkür ederim

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Ya baya Size saçma gelebilir ama tasarımdan dolayı mi 9 t yi seVmedim
Tanıdığım kimse xiaomi kullanmıyor. Ben biraz düşünryim ama dediğiniz

Çok çok sağolun bu arada
Çok yardımcı oldunuz
Teşekkür ederim
İyi de tasarım olarak bana aynı geldi ve kamera konusunda çok daha iyi.

Bu arada mi9t'nin depolaması iyi gelmediyse 256GB'a kadar yükseliyor.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı

ama fiyatı da oldukça artıyor.

stat counter