İphone kullanıp sonra samsung a geçen kullanıcılar bakabilir mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Çok iyi dediniz de
Ön kamera çok farklı hiç sevmedim orasını şahsen
Çekeceği zaman kamera çıkıyor yukarıdan. Tıpkı a80 gibi. 3000 TL bile maksimum du. Mi 9 t malesef seçimim değil.
Kusura bakmayın 😣

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
uzun süre kullanımlık için güçlü bir CPU'ya sahip olan z20 de var ona da bakın f/p konusunda iyi bir telefon ama kamera konusunu bilemem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sanırım mi9t tasarımı yüzünden elendi.

bu arada kamera konusunda redmi note 7 de iyi.

Son düzenleme:

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Öyle de
Bu özelliklere sahip bu telefon niye bu kadar ucuz?
Satıcı fiyatını F/P ürünü olarak satabiliyor yani kar payını düşük yapıyor fakat satış sayısı fazla oluyor ve ismini duyurmuş olabiliyor ve redmi note 7 ile 4K 60 FPS video da çekilebiliyor mesela iphone ürettiği 1000 tl lik telefonu 6000 tl ye sattığı için tercih edilmemeli ama xiaomi f/p ürünleri konusunda en üstteler.

Öyle de
Bu özelliklere sahip bu telefon niye bu kadar ucuz?

Hep xiaomi önerdiniz👍🏻
3 yılı a70 de çıkarır ama siz yine xiaomi dediniz.
Nedir bunun hikmeti merak ettim doğrusu 😇
Aslında xiaomi fanboyu filan değilim F/P konusunda çok iyi olduğu için yazıyorum.

Zaten 3 yıl uzun bir süre değil ki. :D teknolojiye ayak uydurmaya çalışsan kendini mezarda bulursun. :D

bu arada şu konuya da bakın.

Tabi ya
Teknolojiye ayak uydurmak = cidden akıl kârı değil + imkan dairesinin içinde değil. Şu dediğiniz f/p konusunda samsung iyi değil mi
Xiaomi kadar olmasada?

Leand

Dekan
Tabi ya
Teknolojiye ayak uydurmak = cidden akıl kârı değil + imkan dairesinin içinde değil. Şu dediğiniz f/p konusunda samsung iyi değil mi
Xiaomi kadar olmasada?
Siz telefonu ne için alacaksınız? Sosyal medya, oyun, sadece sörf ve arama'mı?
Ayrıca ön kameramı önemli yoksa arkamı bu da önemli xiaomi donanım olarak her zaman fiyatına göre fazlasını verir ama yazılım açısından bir samsung değil sorunsuzluk ve işlevsellik olarak apple'dan sonra şuan samsung sayılabilir.
Soruları yardımcı olabilmek için sordum, cevap verebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Ya ben zaten telefonu sadece hafta sonları kullanıyorum. Öyle büyük işlemcisi olmasına gerek yok. Oyunu çok oynamam ve sosyal medyaya gelince WhatsApp pinterest Başka bişey kullanmıyorum. Fotoğraf çekip müzik dinlemek hikaye yazmak için genel olarak kullanıyorum Kameralara gelince iki kamerada önemli benim için ama ön kamera daha önemli. İşlemciden çok telefonun tasarım ve dayanıklılığı önemli. Tasarım konusunda bu kadar hassas olduğumu bende bilmiyordum. Her neyse bir de telefon arıza yapmasın sorun çıkartmazsın yeter

Tttunahan

Profesör
Siz hep amiral gemisi serisi kullanmışsınız. Ben de a serisindeki a70 modelinde aynı deneyimi Yaşar mıyım??
Hocam a70 orta üst segment arasına konumlandırılmış bi telefon seni üzeceğini sanmam ama yinede samsung alınacaksa s ve note serisine bakılmalı samsung orta segmente yeni yeni önem vermeye başladı şuan satışlar yükseldi en büyük pay bu sene çıkarılan A serisi telefonlar

S ve note serisini sevmedim açıkçası
Ä serisi bni üzmeyecekse sorun yok 😇
A70 İ çok beğendim ben.

Biraz önce bir tanıdığımla görüştük. A30 almış 1 hafta oluyor alalı. Ama telefon internete girmemiş başta +güç tuşuna basıp ekran uyandığında her zman duvar kağıdı farklı oluyor ya o a30 un geçiş yapması sorunlu gibi zar zor geçiş yapıyor
En büyük korkum da a70 de böyle sorun çıkarması
Sizce a70 de öyle bir sorunum olur???mu

Son düzenleyen moderatör:

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
S ve note serisini sevmedim açıkçası
Ä serisi bni üzmeyecekse sorun yok 😇
A70 İ çok beğendim ben.

Biraz önce bir tanıdığımla görüştük. A30 almış 1 hafta oluyor alalı. Ama telefon internete girmemiş başta +güç tuşuna basıp ekran uyandığında her zman duvar kağıdı farklı oluyor ya o a30 un geçiş yapması sorunlu gibi zar zor geçiş yapıyor
En büyük korkum da a70 de böyle sorun çıkarması
Sizce a70 de öyle bir sorunum olur???mu
Sanırım garanti dışında pek bir sorunu yok yoksa bu kadar önerilmez.

stat counter