Iphone xr note9 kadar bataryasi dayaniyormu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

xero73

Üyecik
Iphone xr bataryasi note9 kadar dayaniyormu ozellikle oyun ve video icin
Bide 5200tlye pasaport kayitli temiz garantili alınırmı

OzkanK.

Üyecik
Iphone XR alınacak telefon değil bence. Bu devirde sırf elme var diye 720p HD ekranı olan telefona o kadar para vermek saçmalık üstüne 2950 mAH batarya tek kamera flan. Samsung ve Huawai tarafında 2k süper amaled ekranlar var. Üstüne büyük bataryalar süper hızlı şarjlar flan cabası.
Çoğu zaman kampanya ile Mate 20 pro 5000 TL altına satılıyor. Veya az daha ekleyip düz S10 alman senin için daha iyi olacaktır. Hem TR garantili hemde daha donanımlı telefon almış olursun.

xero73

Üyecik
Iphone XR alınacak telefon değil bence. Bu devirde sırf elme var diye 720p HD ekranı olan telefona o kadar para vermek saçmalık üstüne 2950 mAH batarya tek kamera flan. Samsung ve Huawai tarafında 2k süper amaled ekranlar var. Üstüne büyük bataryalar süper hızlı şarjlar flan cabası.
Çoğu zaman kampanya ile Mate 20 pro 5000 TL altına satılıyor. Veya az daha ekleyip düz S10 alman senin için daha iyi olacaktır. Hem TR garantili hemde daha donanımlı telefon almış olursun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan note9 kullanıyorum zaten ama hem büyük kaba geliyor hemde ekranı göz yoruyor belli süreden sonra göz yaşarması göz yorgunluğu çok o yüzden xr ekranı daha cazip geliyor bana bataryada bide gunes altinda ekrani üzmezse diğer türlü sorun olmaz

OzkanK.

Üyecik
Şuan note9 kullanıyorum zaten ama hem büyük kaba geliyor hemde ekranı göz yoruyor belli süreden sonra göz yaşarması göz yorgunluğu çok o yüzden xr ekranı daha cazip geliyor bana bataryada bide gunes altinda ekrani üzmezse diğer türlü sorun olmaz
Note 9'dan XR ekranına geçince ben ne yaptım diyeceksinizdir. Aradaki kalite farkından. Yazık edersiniz bence. Telefon büyük geliyorsa düz S10 veya S10e modeli daha mantıklı olabilir bence size.
Her türlü üzer sizi XR modeli gerek ekran gerek batarya gerekse bütçe olarak.

AlteredTech

Profesör
O bütçede S10 almak daha mantıklı olur. Bırak S10'u, S10e ile Xr'ın karşılaştırılması yapıldığında direkt S10e kazanıyor.

Leand

Dekan
Mesaj otomatik birleştirildi:

İos platformuna geçmek istiyorsanız olabilir onun dışında büyük ve kaba geliyor diye note istemiyorsanız s10 mantıklı bir seçim ama xr'ninde piyasa değeri ve garanti servisi iyi ios platformuda güzel tercih sizin.

TheTruthHurts

Profesör
Ekranı 828p olduğu için xs max’ten bile daha iyi dayanıyor fakat normal koşullarda note 9 kadar dayanacağını sanmıyorum. Tahminimce ya note 9’dan biraz daha kötü,ya da çook az daha iyi olur diye düşünüyorum.

Güneş altında xr iyi sonuç verir ama note 9 daha iyi sonuç verir haberin olsun.

İosa ve/veya LCD ekrana geçmek istiyorsan alınır ama işletim sistemi ve/veya ekran tipi farketmezse bence note 9’u biraz daha kullanın derim. Hiç olmazsa s10 serisine göz atın.

stat counter