İptv önerisi olan?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

ktjandarm

Üyecik
metropol iptv sıfır donma yerli yabancı tüm kanallar mevcut digital platformlarda yayınlanan güncel diziler dahil yerli yabancı whtsuupp 0533 2317351

zinyankar

Üyecik
Telekom destekli firma bulup almanız gerekiyor. Bu sorunların asıl büyük nedeni o. Tecrübelerim ile sonunda düzgün bir firma buldum, kullanıyorum, memnunum :)
Merhaba hangi iptv’yi kullanıyorsunuz acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsini geçin şuan piyasanın en iyisini ben kullanıyorum çok memnunum 4k diye izledikleriniz 4k değil yüksek çözünürlük ve bitrate en yüksek tavsiyesini özelden verebilirim. Sezon boyu üzmedi
Merhaba bilgi verir misiniz?

ktjandarm

Üyecik
arkadaşlar google playden metropoliptv uygulmasını indirin 2 günlük test yayını veriyim soran herkese whtsupp 0533 2317351 YERLİ YABANCI malum kanallar hepsi mevcut deneyin yayının ne kadar kaliteli olduğunu kendi gözünüzle görün bu gün bjk göztepe maçı var onuda izlemiş olursunuz

Ekran Alıntısı.JPG
Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleme:

Ayaz7979

Üyecik
Arkadaslar iptv almak isteyen olursa bi arkadas var numarasi 905412903981 whatsaptan ulasabilirsiz
Ben yayinlardan cok mennunum 995li whatsabi kapanmis bu whatsaptan ulasabilirsiniz 905412903981

Merhabalar yeni üye oldum foruma. Ben de iptv tavsiyeleri alabilir miyim?
Bu numaradaki arkadasin yAyinlari cok iyi whatsap 905412903981

Whatsap 905412903981 bu numarayi arayin 24 saat ilgileniyorlar

rizaturker

Üyecik
sonsuziptv . net i denemenizi öneriyorum. Derbilerde bile test yayını veriyorlar o kadar güveniyorlar yayınlarına. film arşivide torrent sitelerine ilk yüklenen filmleri atan gruptan bir arkadaş tarafından düzenleniyor. vizyon filmlerini internete düşmeden iptvye atıyor. film ve maç için alınacak tek iptv SONSUZ iptv :) Yıllık 150TL yeni site açtıkları için diğer yerlerden 250tlye alacağınıza buradan uyguna alabilirsiniz

emakin

Üyecik
redstariptv 'i denedin mi? sanki buraya bu konuya yazmıştım ama baktım göremedim yazımı neyse redstariptv'i de dene bence ben 2 senedir kullanıyorum hiç sıkıntı olmadı

ktjandarm

Üyecik
arkadaşlar google playden metropoliptv uygulmasını indirin 2 günlük test yayını veriyim soran herkese whtsupp 0533 2317351 YERLİ YABANCI malum kanallar hepsi mevcut deneyin yayının ne kadar kaliteli olduğunu kendi gözünüzle görün bu gün bjk göztepe maçı var onuda izlemiş olursunuz

stat counter