İpTv Şikayet (Param Gasp Edildi)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

aslanmestan

Üyecik
yukarıda grup linki paylaştım bu grupta 3 tane satıcı var hepside yayınlarına sahip çıkıyor memnun kalmazsanız iade veriyor. Bilmediğiniz satıcılardan uzak durun

dryrdmci

Üyecik
Aslanmestan grup davet linkin iptal olmuş. Bahsettiğin önerdiğin sisteme nasıl erişebiliriz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yukarıda grup linki paylaştım bu grupta 3 tane satıcı var hepside yayınlarına sahip çıkıyor memnun kalmazsanız iade veriyor. Bilmediğiniz satıcılardan uzak durun
Aslanmestan grup davet linkin iptal olmuş. Bahsettiğin önerdiğin sisteme nasıl erişebiliriz?

Akdamardk

Üyecik
hera ip tv den uzak durun derim.6 ay iyi calisti.sonrasinda resmen kabus gibi support.Destek yok.Sacma sapan konusmalar.kesinlikle ilk bastaki kisi ile son zamnlarda gorustugum kisilerin ayni olmadgina inaniyorum

SaDRaZaMm

Üyecik
hera ip tv den uzak durun derim.6 ay iyi calisti.sonrasinda resmen kabus gibi support.Destek yok.Sacma sapan konusmalar.kesinlikle ilk bastaki kisi ile son zamnlarda gorustugum kisilerin ayni olmadgina inaniyorum
O adamın tam bi sahtekar olduğu belli Facebook sayfasında yaptığı saçma salak paylaşımlarla, bjk yendi herkese 1 ay IPTV beleş yok film adı soruyo bilene hediye

Akdamardk

Üyecik
Ben hera IPTV kazigindan sonra pek tavsiye vermek istemiyorum ama ben bir cok test yayini denedim.Satanlarla yazistik vs.Sonunda German IPTV ye karar verdim.web portalleri cok profesyonel.Sonrasinda ne yasarim bilemem ama bu risk hepsinde vardi.Ben german iptv yi begendim.Adamlar basklarinin yayinini satan tek kisilik adamlar degil.Portalleri var,login olup bir cok seyi degistirebiliyorsun.

aslanmestan

Üyecik
ara sıra germany internete düşüyor test ettim görüntü kalitesi olarak beni tatmin etmedi. Donup donmadığını bilmiyorum uzun süreli test etmedim. Ama piyasada 3b'nin üzerine görüntü kalitesi kimsede olamaz gerçek 4k ve uydu kalitesinde 1080p 50 fps yayın veriyorlar. Ve memnun kalmazsan koşulsuz iade ediyorlar

aslanmestan

Üyecik
ben denemedim sebebi iptv yüzünden çok mutsuz olan var malum çoğu donuyor. Onun için emin olduğum kişilerden alıyorum

stat counter