Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

terapist35

Üyecik
Merhaba arkadaşlar. filimde bir deniz subayı ya da asker olan genç bir adam vardı ve nişanlıydı. sanırım bir markette alışveriş yaparken kız birden ortadan kayboldu. adam uzun yıllar kadını aradı ama bulamadı. Filmin sonunda katil adamla iletişime geçti ve onu evine davet etti. Nişanlına ne olduğunu öğrenmek istiyorsan bu içkiyi içmelisin yoksa hiçbir zaman onu bulamayacaksın dedi ve adam da içkiyi içti. gözlerini bir mezarın içinde gömülmüş olarak açtı. bu filim benim için önemli. Hatırlayan vardır umarım. selamlar sevgiler

cngzkyz

Profesör
Merhaba arkadaşlar. filimde bir deniz subayı ya da asker olan genç bir adam vardı ve nişanlıydı. sanırım bir markette alışveriş yaparken kız birden ortadan kayboldu. adam uzun yıllar kadını aradı ama bulamadı. Filmin sonunda katil adamla iletişime geçti ve onu evine davet etti. Nişanlına ne olduğunu öğrenmek istiyorsan bu içkiyi içmelisin yoksa hiçbir zaman onu bulamayacaksın dedi ve adam da içkiyi içti. gözlerini bir mezarın içinde gömülmüş olarak açtı. bu filim benim için önemli. Hatırlayan vardır umarım. selamlar sevgiler
İlgimi çekti konu. 'Kayıp Nişanlı' diyeceğim ama değil :p Bulabilirseniz buraya da yazın lütfen..

ZEU5

Üyecik
2008 de falan izlerdim çocuklar var böyle beyzbol oynuyorlar bir hurdalık gibi bir yer var orada bir köpek var salyalı korkutucu hepsi ondan korkuyor ama filmin sonunda köpek bu çocuklardan birini enkazın altından kurtarıyor filmde şey de vardı bir çocuk oyuncağı var bir adam oyuncağı onu bir uzay mekiğine bağlıyor uyuyakalınca kumandası düşüyor mekik fırlıyor sarışın artist bir çocuk var bisikletli hatırladıklarım bu kadar aradım ama bulamadım bilen lütfen yazabilir mi??

Salawdaha

Asistan
çok eskiden bir film görmüştüm adını hatırlamıyorum ama insanların kollarında süre var ve o süre sonunda ölüyorlar bu nedenle süre için savaşıyorlar insandan insana süre aktarılabiliyor, bu nedenle herkesin çok dikkatli olması gerekiyor. Bu filimin adı nedir ? arıyorum bir kaç gündür.

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
çok eskiden bir film görmüştüm adını hatırlamıyorum ama insanların kollarında süre var ve o süre sonunda ölüyorlar bu nedenle süre için savaşıyorlar insandan insana süre aktarılabiliyor, bu nedenle herkesin çok dikkatli olması gerekiyor. Bu filimin adı nedir ? arıyorum bir kaç gündür.
Zamana karşı (=

Desertroseblog

Üyecik
Merhaba. Bir Türk sanat filmi, ağır ilerleyen sakin bir filmdi. Kadının kocası kayboluyor, eve gelmiyor. Kadın kocasının onu aldattığından şüpheli. Aynı apartmanda bir erkek arkadaşları oturuyor. Onunla birlikte arıyorlar eşini. Filmin bir sahnesinde kocasıyla ilgili bir ipucu bulmak için Heybeliada’ya gidiyorlar hatta, son vapuru kaçırıyorlar bu yüzden dönemeyip orda konaklıyorlar. Gece de beraber rakı içiyorlar. Sonra kocasının kadını bardaki bir kadınla aldattığı ortaya çıkıyor. Hatta bunu o erkek arkadaş ortaya çıkarıp adama yumruk mu atıyordu ne, hatırlayamıyorum. Oyuncular hiç aklımda değil. Bilen söylesinnnn lütfen🙏🏻

Ankara34

Üyecik
Jonah Hex olabilir. mi ?
Merhabalar bende bir film arıyorum adını bir türlü hatırlıyamadım çok bulmak istiyorum filmin konusu kısaca bir grup genç dağ evine gidiyorlar teker teker ölüyorlar görünmeyen güç sayesinde tek aklımda kalan filmin sonu iki kişi kurtuluyor birde küçük çocuk kurtulanlar filmin sonunda büyük bir aynayı bahçadeki kuyuya atıyorlar atarken aynadan küçük bir parça küçük çocugun ayakkabısının altına yapışıyor ve döngü devam ediyor bu görünmeyen güç geçnleri öldüren aynayla alakalı bişeydi banada yardımcı olursan çok sevinirim yannız bu film çokeski yıllarda izlemiştim kafayı yiycem lütfen filmin adını yazarmısın teşekkürederim şimdiden

trq_

Üyecik
Arkadaşlar bir film arıyorum ancak aradığım filmi cindirella Man sandığım için içeriği hakkında çok fazla şey hatırlayamadım. Bir balo veya büyük bir restoran tarzı bir yere eşiyle beraber giden bir adamın karısına laf atılıyordu sanırım. Daha sonra ortalık karışıyor ve adamın karısı vurularak orada ölüyordu. Vuran adam da bizim ana karakterin düşmanıydı sanırım. Dediğim gibi bu sahneyi ben cindirella Man da izledim diye hatırladığım için filmin geri kalanına dair hiçbir şey hatırlamıyorum. Bilen varsa çok makbule geçecek :)
Aradığım filmi buldum sonunda. Southpaw'dı aradığım film. Okuyan okumayan, üzerine düşünen düşünmeyen herkese teşekkürler.

Ankara34

Üyecik
Ya bende bir film arıyorum bulamadım filmin konusu bir grup genç dağ evine gidiyor burda teker teker ölüyorlar öldüreni göstermiyor cisimler kendi kendine hareket edip öldürüyor tek net olarak hatırladığım filmin sonu iki kişi kurtuluyor bu kurtulanlar büyükçe bir aynayı evden çıkarıp bahçedeki kuyuya atıyorlar atarken aynadan küçük bir parça çocugun ayakkabısının altına yapışıyor ve film burda bitiyor bilenlen hatırlıyanlar lütfen yazabilirmi bu filmin adını

berkcan554

Üyecik
Arkadaşlar merhaba, Şu filmi izleyen ya da ismini bulabilecek biri var mı acaba ?

www. facebook.com/sarkininkraliburda/videos/2384936428430230/
Mesaj otomatik birleştirildi:

X-Man Kıyamet - miş film ismi teşekkürler

Son düzenleme:

Biyardımedin

Üyecik
Aklımda sadece bir sahnesi kalmış muhtemelen giriş sahnesi ve çok net:
İki adam tren üstünde dövüşüyor ve kötü olan adamda silah vardı galiba iyi olan ise trenin vagonlarindaki bir araca biniyor ve mermilerden saklanıyor ama yaralanıyor ve biraz sonra adamla elle dövüşüyor ama kötü olan büyük ihtamelle yenecek.Bu iyi adamın takım arkadaşı var sanırım kadındı sniper ile bunlar dövüşürken kötü adamı vurmaya çalışıyor ama takım arkadaşına isabet ediyor ve adam ölüyor sonra kırmızı dolu bir giriş sahnesi acılı bir şarkı ve kan rengi bir girişti
Çok güzel bir film olduğu aklımda kalmış lütfen yardım edin.
Muhtemelen 2000-2010 arası bir film

geras

Üyecik
birinci film şöyle. beyaz şapkalı ve beyaz kıyafetli bir kız ailesiyle piknikteyken bir ormana girip kayboluyordu. orada bir cadının evine rastlayıp içeri giriyordu. evdeki aynada kendine baktığında kendini yaşlanmış bir şekilde görüyordu. daha sonra cadı bunu eve hapsedip işler falan yaptırıyordu. evde gökkuşağı renklerinde konuşan bir kedi de vardı.sonra kız evden kaçmayı başarıp ailesinin yanında dönüyordu. bu filmi hatırlayan var mı?

ikinci film ise şöyle. yine bir kız parkta evsiz gibi görünen bir grup yaşlı insanla karşılaşıp onlarla arkadaş oluyordu, hatta onlara kullansınlar diye evinden eski eşyalar da getiriyordu. ancak bu insanlar başka bir dünyadan gelip bu parka hapsolmuşlardı ve kızdan başka bu kişileri kimse göremiyordu. kız bu insanları teyzesine de anlatıyor ama kadın bir türlü buna inanmıyordu. hatta kız bir gün teyzesiyle parka geliyor ve teyzesi bu insanları göremiyordu. kız onların kendi dünyasına geçmelerine yardım etmeye çalışıyordu, hatta bu yaşlılardan biri kızın köpeğini çalıp parktaki bir köprünün altından kayıkla kendi dünyasına geçmeye çalışmıştı. çünkü yaşlı adam kendi dünyasına geçmenin tek yolunun bu dünyadan birisinin kendisine eşlik etmesi olduğunu öğrenmişti. bu filmi hatırlayan var mı?

bir diğer film tiyatrocu olmak isteyen yahudi bir kızla ilgiliydi. kız böyle içe dönük, bakire ve donuk bir tipti bir yaşlı bir hocadan özel dersler alıyordu. yaşlı adam bu kız donukluğunu yensin diye kendisine bir erkek arkadaş bulup seks yapmasını öneriyordu. kız en sonunda kendini geliştirip tiyatro oyunlarında oynamaya başlıyordu. erkek arkadaşı sonradan kızı aldatıyordu. digitürk'ün ilk zamanlarında yayınlanmıştı. hatırlayan var mı?

kralosman

Üyecik
filmde insanlardan bazı kişiler kendi üstlerine kamera yerleştirip hayatını o şekilde belirli bir alanda yaşıyor ve bu kamera ile herkes onun ne yaptığını izleyebiliyor film bu şekilde aklımda kalmış ama bunun üzerine bir film aklıma gelmiyor adı uzun zamandır arıyorum

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
filmde insanlardan bazı kişiler kendi üstlerine kamera yerleştirip hayatını o şekilde belirli bir alanda yaşıyor ve bu kamera ile herkes onun ne yaptığını izleyebiliyor film bu şekilde aklımda kalmış ama bunun üzerine bir film aklıma gelmiyor adı uzun zamandır arıyorum
The truman Şov (1998)
değildir heralde (=

s_prg

Üyecik
merhaba arkadaşlar. filmin başlangıcında adamın biri sinirli bi halde üstü açık otomobiliyle gidiyor adamımız çok sinirli ve ellerini direksiyona vurarak fuck fuck fuck diye bağırıyor o sırada başka bir araç yandan çarpıp adamı öldürüyor eski bi film olması lazım hatırlayanınız varmı acaba :D

stat counter