İşte Nokia N81 karşınızda

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

maxxdump

Dekan
Nokia'dan, oyun konsolu gibi bir cep telefonu

Günümüzde artık kullanıcılar cep telefonlarında sadece görüşme yapmak veya mesaj göndermek gibi işlemlerle yetinmez oldular. Kameralar, müzik dinleyebilme ve oyun oynayabilme gibi özellikler artık bir cep telefonunun olmazsa olmaz özellikleri haline geldi. Nokia, daha önce N-Gage serisi ile başlattığı cep telefonunda kaliteli oyunlar oynatabilme standartını yeni N serisi ile devam ettiriyor. N81 ise bu serinin en göze çarpan üyelerinden biri. 8 GB'lık dev bir kapasiteye sahip olan cihaz Nokia N-Gage oyun uygulamalarına tam destek veriyor.

Telefonu aldığınızda içinde hazır olarak EA Sports'un yaptığı FIFA 07 oyununu bulabilirsiniz. 240x320 çözünürlükteki 2,4 inçlik ekranı 16 milyon renge destek vererek çok iyi bir görüntü kalitesi sağlıyor. 3G ve Wi-Fi özellikleri bulunan cihazda aynı zamanda USB girişi de bulunuyor böylece büyük boyutlu verileri oldukça hızlı bir şekilde aktarabilmeniz mümkün. Sahip olduğu 2 MP'lik kameranın çok kaliteli olduğu söylenemez. Ayrıca cihazın içindeki video oynatıcısı da bazı codec'lerle uyum sorunu yaşıyor. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan Nokia N81 cep telefonunda oyun kavramını bir üst seviyeye taşıyor.

kaynak:ring tones, mobile phones - Nokia N81 - Technology - Daily Technology News

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
ben de onu düşümdüm N95li modellerinden sonra mı çıktı N81 diye :D ama güzelmiş ya

tağsin

Üyecik
Ben kullanıyorum kesinlikle wireless i N95 den çok daha iyi. Telefonun tek eksik yani sallayınca acaip bir ses gelmesi :D

SerSeri1i

Üyecik
Beleş veriyorlarsa alayım:)
beleş verseler bile alma.. çünkü ben n81 8gb sıfır aldım ve 1 hafta kullanamadan saatım çünkü telefonda o kadar paraya değiecek hiçbir özellik yok. düşünebiliomusunuz 430 euro verip aldığım telefondaki kamera 2 megapiksel. hadi onuda geçtim telefonu her açılıp kapanmasında saat ayarının yapılmasıda cabasıydı valla elden çıkarana kadara akla karayı seçtim.. bana göre bu tel beş para etmez kim ne derse desin:censored:

wajiguqu0223

Üyecik
Mr Gwertzman says light games dissent from traditional "hardcore" machine or table games because they are not as disagreeable or preventative EQ2 PLat for those who lack facility or have, adding that numerous players appear for games that "let them cold out" without the "reasonless passivity of watching TV".

Quadro

Doçent
Mr Gwertzman says light games dissent from traditional "hardcore" machine or table games because they are not as disagreeable or preventative EQ2 PLat for those who lack facility or have, adding that numerous players appear for games that "let them cold out" without the "reasonless passivity of watching TV".
buyur _? :D

stat counter