İzmir de sevgili ile vakit geçirilecek yerler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

RocKhan

Doçent
Sizin tavsiye edebileceğiniz şunu yapın bunu yapın diyebileceğiniz şeyler var mı?Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Öncelikle haftada 2 kez buluş

Hocam inciraltında da yapılcak pek bir şey yok en fazla gidip gemi ve deniz altı müzesini gezip balık ekmek yiyorsun sahiilde (bilmiyorum gözümden kaçan bir şey var mı?)
Ben 17-18 yaşlarında iken gemi müzesi ve AVM'ler de yoktu, haftanın 3-4 günü inciraltında kır kahvesinde otururduk, sahilde yürürdük, o zamanlar havası farklıydı tabi, sevgilin gerçekten sevdiğin bir insansa, karşılıklı, yanyana oturun yeter zaten, bize yetiyordu, hatta daha zaman olsa da otursak diyorduk, yapcak birşey yok demişsin yani bi aksiyon istiyorsan inciraltı yeri değil tabi, orası sessiz sakin, kafa dinleyip muhabbet yapılacak bir yer, şimdi orası zaten deniz kenarı, gün batımı, yemek, avm, eskiden olmayan şeyler de var, sevgilin de var, yapcak bir şey yok diyorsan sıkıntı mekanlarda değil, dobra konuşurum kusura bakma sizde problem var :D

En basiti arkadaş grupları olarak da gittiğimiz zamanlar vardı, okey turnuvası, tavla partisi vb yapardık, zaman gayet de güzel geçerdi.

wolkhy1903

Profesör
hocam doğayla buluşun...bence mekan mekan nereye kadar...

chivalrous

Üyecik
Dünya barış anıtı olabilir tüm İzmir gözlerinin önünde manzarası süper nezih bir mekan'da
Manisa'ya doğru giderken Vebaş Cumba restaurant'a da gidebilirsin orasıda güzeldir
Homeros'a gitmediysen orayıda tavsiye ederim yükseklerde restaurant'lar var yine manzarası güzel doğayla iç içe :)

danceinthedark

Doçent
Dünya barış anıtı olabilir tüm İzmir gözlerinin önünde manzarası süper nezih bir mekan'da
Manisa'ya doğru giderken Vebaş Cumba restaurant'a da gidebilirsin orasıda güzeldir
Homeros'a gitmediysen orayıda tavsiye ederim yükseklerde restaurant'lar var yine manzarası güzel doğayla iç içe :)
Hocam öğrenci adamız biz restaurant falan tuzlu kaçmasın :Dşaka bir tarafa hocam şu dünya barış anıtı nasılş bir yer piknik alanı gibi mi cafeler falan var mı yoksa dışardan kendi getirdiklerimizle falan filan... biraz bilgi verir misin

brskyk

Doçent
Arkadaş haklı ben İstanbul gibi yerde artık gidecek yer bulamıyorum :) çeşme foça olmadı kuşadasına gidin kardeşim.

chivalrous

Üyecik
Hocam öğrenci adamız biz restaurant falan tuzlu kaçmasın :Dşaka bir tarafa hocam şu dünya barış anıtı nasılş bir yer piknik alanı gibi mi cafeler falan var mı yoksa dışardan kendi getirdiklerimizle falan filan... biraz bilgi verir misin
Bayraklı belediyesinin işletmesi var restaurant olarak fiyatlar o kadar da uçuk bişey değil diyebilirim Çay 1 TL diğer içecekler de küçükparkta ki cafelerle eşdeğer diyebilirim ama yiyecekler biraz tuzlu sayılır gerçe öğrenci adama herşey uçuk gelir :)
Dışarıdan birşey getirebilirsin piknik alanı gibi banklar da var sorun olmaz dışardan getirmek
Manzara olarakta dediğim gibi baya yüksek bi yer İzmir ayaklarının altında yeni yapılan Folkart olsun Hilton - Crown plaza felan herşeyi görebiliyosun :)
İyi de vakit geçirebilirsiniz orada tavsiye ederim yani :)

danceinthedark

Doçent
Bayraklı belediyesinin işletmesi var restaurant olarak fiyatlar o kadar da uçuk bişey değil diyebilirim Çay 1 TL diğer içecekler de küçükparkta ki cafelerle eşdeğer diyebilirim ama yiyecekler biraz tuzlu sayılır gerçe öğrenci adama herşey uçuk gelir :)
Dışarıdan birşey getirebilirsin piknik alanı gibi banklar da var sorun olmaz dışardan getirmek
Manzara olarakta dediğim gibi baya yüksek bi yer İzmir ayaklarının altında yeni yapılan Folkart olsun Hilton - Crown plaza felan herşeyi görebiliyosun :)
İyi de vakit geçirebilirsiniz orada tavsiye ederim yani :)
Teşekkürler hocam son olarak civarda serseri tipler falan yoktur inşallah güzel bi yere benziyor videosuna falanda baktım

danceinthedark

Doçent
Homeros vadisine giden arkadaşlar var mı hiç? Son durumu nasıl Homerosun güzel bir alan mı gitmeye değer mi ?

enterneoll

Üyecik
denize gidin dikili tavsiye ederim veya foça ama dikili hem temiz hem kum birçok yeri :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostum orda kafeler var. ama aynı zamanda dışarıda mesire alanı gibi yapılmış oturulcak yerler var. karışık bi yer birazcık. ben karagölü tavsiye ederim doğa ile baş başa göletin etrafında on numara manzara, kız arkadaşınla kafanı dinleyebilceğin bi yer her türlü ihtiyacını giderebilirsin ordan yeme içme vs.

stat counter