İzmir-Ürkmez veya İzmir-Gümüldür Dolmuşları Nereden Kalkıyor?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

jack bauer

Profesör
Arkadaşlar dolmuşların nereden kalktıgını bilen var mı?Gidicem ama nereden nasıl gidilir bilmiyorum

Darknes$

$
Onursal Üye
Üçkuyular semt pazarı arkasındaki otogardan kalkıyor

jack bauer

Profesör
kimisi garajdan kalkıyor diyo bunun hakkında bilgin var mı?verdigin cevap içinde saol

Darknes$

$
Onursal Üye
Tepki niye! kaç kere o araçları kullandınız?

LWMP

Doçent
Arkadaşım üzülmez arabası %10000 3kuyulardan kalkıyor ben biniyorum. benden iyi mi bileceksin?
izmir garajına gittin mi hiç?garajın ıcıne gır yukarkı katta merdıvenın bıtısınden sola don tum sehır ıcı arabalar ordan kalkar,üzülmez arabası ordan kalkıp 3 kuyudan gecebılır

keyloger

Rektör
izmir garajına gittin mi hiç?garajın ıcıne gır yukarkı katta merdıvenın bıtısınden sola don tum sehır ıcı arabalar ordan kalkar,üzülmez arabası ordan kalkıp 3 kuyudan gecebılır
Şöyle açıklayayım, Aydında oturuyorum, İYTE'de okuyorum, izmir garajına yılda 70 ila 80 arası uğruyorum 3 kuyular karajınada 120-130 arası kesin uğruyorum. Nereden nerenin arabası kalktığını bilmediğin belli, evet garajdan ilçe dolmuşları kalkıyor ama urla-seferihisar-ürkmez tarafınınkiler değil!

LWMP

Doçent
Şöyle açıklayayım, Aydında oturuyorum, İYTE'de okuyorum, izmir garajına yılda 70 ila 80 arası uğruyorum 3 kuyular karajınada 120-130 arası kesin uğruyorum. Nereden nerenin arabası kalktığını bilmediğin belli, evet garajdan ilçe dolmuşları kalkıyor ama urla-seferihisar-ürkmez tarafınınkiler değil!
ya adam yanımda bagrıyor urla urla urla dıye nasıl kalkmıyor gırıstekı tabelada bıle yazıyor ugradıgı ılceler

soner23

Profesör
İzmir üçkuyularda oturuyorum gümüldür ürkmez arabaları hem otogardan hemde üçkuyular semt garajından kalkıyor

LWMP

Doçent
Tamam öyle olsun, sen oradan git, ben boşuna o kadar uğraşıyorum her seferinde giderken. :)
yanlıs anlama,belkı yanlıs bılıyor olabılırım ama ınanmıyorum gıttıgımde bakıcam
+uckuyular uckuyular dememiş .... ağzına vermiiş :D

jack bauer

Profesör
karşıyaka da oturuyorum verdiginiz cevaplar için sağolun arkadaslar artık bir şekilde gitcez oraya

Darknes$

$
Onursal Üye
Karşıyakadan vapurla geç karşıya üçkuyular iskeleden biraz yürüyerek üçkuyular semt garajına ulaşırsın

tertunc

Dekan
Onursal Üye
Ürkmez Yada Gümüldür'e Gitmek İçin 4 Yol Var

1.Yol : Üçkuyular Semt Garajından Minübüs kalkmakta.

2.yol : Şehir Garajından Minübüs kalkmakta.

3.yol : Aktarmalı Olarak Menderesten Otobüsle gidebilirsiniz.

4.yol : Gaziemirden Kalkan Dolmuşlar var.

jack bauer

Profesör
arkadaşlar verdiginiz cevaplar için sağolun önüme bir sürü seçenek sundunuz hangisi daha uygunsa onu kullancam ilgilendiginiz içinde teşekkürler

stat counter