Kalp atışını hisseden var mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Amanda

Profesör
Benimde elim titriyor o kadar hap kullandım iğne kullandım devamlı işe yaramadı yapcak bir şey yok..

muratflash

Rektör
Yanii teorik olarak sende anormal bişey olduğunu sanmıyorum.. Yüzüstü yatınca kalbimizin ve midemizin sesini duymamız veya hissetmemiz çok doğal ve normal bişey.. Eğilincede kalp atışlarınızı duyabilirsiniz ve hissedebilirsiniz.. Ama içinizin rahat etmesi için bi kalp damar ve iç hastalıkları mütehassisine görünmenizde fayda var...

MBrv

Profesör
uzanırken, ders çalışırken , şu an klavyeden yazı yazarken , ... böyle normal durumlarda kalp atışlarınızı hissediyor musunuz? özellikle yüzüstü yatarken.

hastamıyım ben :blink:
Genelde yatarken kalbim göğsüme tekme tokat girişiyormuş gibi geliyor :)

passkeys

Asistan
doktora gittim kalpte çarpıntı , ritim bozukluğu var dedi hadi hayırlısı ... :( bu hissi yaşayan gidip görünsün

zıppırık

Asistan
ooo geçmiş olsun. :S
Dikkat etmen gerekenler neler peki. :S Umarım sağlığına kavuşursun bir an önce.

-Hewal-

Dekan
Hormonların devreye giriyor olabilir yani o esnada ne düşünüyorsun onları bir gözden geçir sonuçta yatakta oluyor diyorsun

şowalye

SDN Okuru

Resimde görüldüğü gibi parmak koy üstüne 1. Dakikda 60 olan sayı kalb atışları iyi
60 /70 arası kalb atışı normal 70 üzeri atışlar iyi değildir...

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Kalp atışını hissediyorum, hatta yattığımda kumandayı gögsüme koyarsam kumandanın zıpladığını bıle gozle gorebılıyorum ...

iyidir atışı hissetmen :) yaşadğınının belirtisidir :)

ProRat`

Profesör
Yok abi gitmediğim doktor kalmadı. Bu sorunu 1 senedir çekiyorum neredeyse. :( Psikolojiye gittim ilaç vermedi, kardiyolojiye, kalp cerrahlarına gittim sağlam dediler bir şey vermediler. Yok mudur çözümü?

Heyecanlanıyorum boş yere kalp hızlı atıyor sonra hızlı atıyor diyip korku yapınca daha da hızlanıyor. :D Bu kısımdakontrol edemiyorum kendimi. :((

Ümitt

Profesör
Bende bazen şah damarımı hissediyorum 2-3 dk sonra geçiyor

Mert Ahmet

Dekan
2 dakika koşun damarlarınınız haritasını bile çıkartırsınız :D

ProRat`

Profesör
Öyle bir şey ki korkutuyor insanı. :D Sanki kalp krizi geçiriyosun. İşin garip kısmı kendini kalp krizi geçirmediğine inandıramamak.

giskur11

Profesör
bende yatarken tınn diye bir ses geliyor sanki kalbim duruyor yataktan fırlıyorum neden oluyor acaba?

Halkulvad

Profesör
Ben sadece koştuğumda korktuğunda hwyecanlandığım da kısacası normal durumlarda duyuyorum.

stat counter