Karakalem resimlerde benimle kapışan var mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kmurat

Dekan
Eskiden yeğenlerime Tavşan, Çiçek, Ağaç çiziverirdim ve çok beğenirlerdi. Şimdi cep telefonları var.

Usain

Citizen of the world
Yönetici
Mod. Adayı
Usta bizim Golf noldu? :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir de bana bunun taktikleri varsa ondan bahseder misiniz? Felsefe dersi çok sıkıcı oluyor. Boş geçmesinden iyidir. Çiçek böcek bari çizeyim:D

Son düzenleme:

_Zaur_

Profesör
Usta bizim Golf noldu? :)
Abi Birkaç gün işten geç çıkıyorum hiç vaktim olmuyor benimde. Bu gün Mesai kaldım işte. En son drift yapan arabayı çizmişim bir hafta önce boş olduğum zaman.

Yani bu çizdiğim resimler 1 haftanın işi değil. 2 yıl önce çiziyordum tukenmez kalemle. Şimdi kara kalem resimleri yapıyorum.

_Zaur_

Profesör
@_Zaur_ kaleminize sağlık; yıllar yıllar öncesinin anılarını debreştirdiniz. Selamlar. :)
Aleyküm selam, Çok sağolasınız. Pehhh öyle anılar varki. Saçsız kız resimini çizdiğimde hiç aklıma gelmezdi ki bir gün Teyzemin saçlarını göz önümde kendi isteğiyle traş yapıcaklar.
2018 girdiğinde kanser olduğunu öğrendik. Ama ne yapsakta kurtaramadık. 2 ay olucak Dünyasını değişti. Şimdi yaşasam bile cam gibi Çatlak-çatlağım hayata karşı.

Sanki kendi hayatımı önceden görmüş gibi çizmiştim kendim bile farketmeden.

Araba filan çiziyorum şimdilik. Çizim yaparken ruhum sakinleşiyor. Bazıları sigara çekip sakinleşiyor filan ama bende böyleyimdir.
Zamanında kollarımın kırılmasına engel olan ne oldu bilemiyorum. Eğer Kollarım olmasaydı çalışamazdım İlaçların parasını çıkaramazdım. Hayat çok gizemli

Çizimler çok güzel olmuş.
Çok sağolun. Güzel gününüz olsun.

Usain

Citizen of the world
Yönetici
Mod. Adayı
İşte sorun orada :) galiba tam olarak 3 boyutlu düşünemiyorum. Mesela sizin çizdiğiniz mercedesi denesem önlerde güzel başlıyorum. Tekerlere geldikçe eciş bücüş bir şeye dönüşüyor:(

xPhoenix06

Profesör
konuyu unutmamak için yazıyorum yarın çizimler yapacağım. Heleki bir adam çizeceğim çöp gibi adam olacak.

Son düzenleme:

xPhoenix06

Profesör
Lamborcini.png
kara kalemle pek farkı kalmayacağı için painte çizdim bence çok güzel oldu

Usain

Citizen of the world
Yönetici
Mod. Adayı
Son düzenleme:

_Zaur_

Profesör
Ekli dosyayı görüntüle 59031kara kalemle pek farkı kalmayacağı için painte çizdim bence çok güzel oldu
Paintte kapışmak için 5 dakikamı sana harcadım. :D Ne çizdim kendim de bilemedim Marka model ismini sen ver. :D

Lamborciniavendator.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 59034
Bu da benim ufak şaheserim:D
Tekerleri eciş bücüş oluyor dedim ben:confused:

Ama hiçbir yere bakmadan tamamen uydurarak çizdim.

Telefonu ters çevirip like' bastım.
Şahin`e benzettim :D

Son düzenleme:
stat counter