keşke söyleseydim dediğiniz şeyler ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

epsilon06

Doçent
Kimseye hiçbir dini dayatamazsın. Sana nasıl bir insan Yahudiliği anlatıp sevdirtemezse sen de onu ona sevdirtemezsin. Çıkın artık şu saçma bencillikten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca bir insandan sadece dini tercihi yüzünden uzaklaşıyorsan çok yazık... İnsanlar ikiye ayrılır; İyi insan ve Kötü insan.
:) Dini dayatmak mı? Sen yahudiysen bilemem ama benim dinim İslam kendini kurtar gerisini boşver dini değil bildiklerimi anlatmam gerekir hele insan en yakınındaki için daha çok endişelenip paylaşımda bulunabilmeli kolundan tutup namaz kıldırmak veya camiye sokmaktan bahsetmiyorum sadece sanki din hayatımızda yokmuş gibi yapıp yapmacık olmamaktan bahsediyorum. Evet bana çok yazık hem de çok. Dini görüşünden dolayı değil artık paylaşacak bir şeylerimiz kalmadığını çünkü ikimizinde yapmacık davranmak zorunda kaldığımızı farkettiğim için uzaklaştım sen ne yaparsan yap aynı düşüncede olmayan birisiyle dost olarak kalamıyorsun yaşam tarzınız uymuyor aynı şeyleri yapamıyorsunuz... Evet bunu açıklamadan kendi kafamda olayı bitirmeye çalıştım bahsettiğim kişinin iyi bir insan olduğundan eminim işte bu yüzden üzgünüm ki zamanında rol yapmadan yüzleşseydim şimdi keşke dememiş olurdum.

colite

Profesör
Bugün bir kız gördüm o kadar bakıştım gülüştüm ama tanışmadım gidip konuşabilirdim kafamı ya.

erdiben

Üyecik
bazen keşke herkese herşeye kızıp şehir değiştirmeseydim diyorum

stat counter