kız arkadaşım için hediye önerir misiniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Fenasi675

Üyecik
burası yeri mi bilmem ama sormak istedim .d kız arkadaşımın doğum günü yaklaşıyo hediye almam lazım ama hiç bir fikrimm yok fikirleriniz neler

CapScroLL

Doçent
Kulaklık alabilirsin veya onun sevdiği bir şeylerin fotoğrafını içeren telefon kılıfı. Ben yıllar yıllar önce adını bir bilekliğe yazdırıp hediye etmiştim, ayrıldığında geri verdi tabi onun adı yazdığı için değerlendiremedim. Aldığım gibi yanımdaki arkadaşıma vermiştim, şimdi düşünüyorum da benimki de ayrı bir vicdansızlıkmış tam bir gurur makinesiydim :)

ishak042

Profesör
Kalp şeklinde büyük bir kutu içerisine anılarınızı, fotoğraflarınızı, Bi kaç güzel aşk sözleri ve bol bol içine çikolata koy. Ayrıca içine yapay gül yaprakları koy. Aklına daha güzel bir şey gelirse ekle içine

CapScroLL

Doçent
Kalp şeklinde büyük bir kutu içerisine anılarınızı, fotoğraflarınızı, Bi kaç güzel aşk sözleri ve bol bol içine çikolata koy. Ayrıca içine yapay gül yaprakları koy. Aklına daha güzel bir şey gelirse ekle içine
Evet bu da olabilir, ben petito çikolatalarıyla, yazılarla, unutulmayan şeylerle falan doldurmayı düşünüyordum. Ama ne olursa olsun "Bu ucuz olur utanırım" gibi şeyler düşünme, ona öyle bir hediye ver ki her gün görsün ya da her an hatırlasın :))) Kısaca fiyatına değil işlevselliğine bak.

ishak042

Profesör
Evet bu da olabilir, ben petito çikolatalarıyla, yazılarla, unutulmayan şeylerle falan doldurmayı düşünüyordum. Ama ne olursa olsun "Bu ucuz olur utanırım" gibi şeyler düşünme, ona öyle bir hediye ver ki her gün görsün ya da her an hatırlasın :))) Kısaca fiyatına değil işlevselliğine bak.
Ki ucuz da değil aslında tabi değişkenlik gösterir de, benim arkadaşım 200e yaptırdı adamla anlaştı 150 ye halletti.

morgh1sto

Üyecik
Manevi değeri olan bir şey olsun istiyorsan çok güzel fotoğraflıklar var oraya fotoğraflarınızı asıp koyabilirsin . 2. olarak ki benim önerdiğim işine yarıcak bir şey al . Kız arkadaşım alışveri çıkalım beyaz ayakkabım yok diyordu ben spor ayakkabı almıştım bunun gibi eksik olan bir ihtiyacını giderirsen kullanırken de mutlu olur

Fenasi675

Üyecik
güzel fikirleriniz için teşşekür ederim içi çikolata dolu kutu bana yapılmıştı başşka kız arkadaşım tarafından .d şimdi bunu yapamam buldum sanırım alacağım şeyi

stat counter