Klima Tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


barisbulut

Üyecik
Katılım
24 Ağu 2013
Mesajlar
2
Puanları
0
Samsung Serviste Ciddi Sorunlar

Samsung'un ülkemizde müşteriye iyi bir "satış sonrası servis" sunma konusunda, şikayete sebebiyet veren ciddi yapısal sıkıntıları mevcut.

Klimamın kurulumu için 3 hafta servisin peşinden koşmak, onları evde beklerken 4 gün yıllık izin kullanmak zorunda kaldım. Süreçteki duyarsızlıklarını, ilgisizliklerini, bilhassa Samsung çağrı merkezi ve onun beni yönlendirdiği Danıştek ile olan kopukluğu, tüm sıkıntılara rağmen Danıştek'in yetkilisine ulaştırılmamamı, genel olarak dağınıklıklarını, müşteriyi hor görmelerini (sabah geliyoruz diyerek akşam 20:05'te gelme, müşterinin zamanını hiçe sayma) gördüm.

Bir dünya markası olan Samsung'un, çalıştırmak için servise çok fazla ihtiyacını duymadığım LED TV, tablet ve akıllı telefonunu memnuniyetle kullanan birisi olarak, parasıyla rezilliği tatmak isteyenlere vereceğim tavsiye, süreçte servis faktörünün de olduğu klima gibi bir Samsung ürünü almalarıdır.

Beddua değerinde olan bu önerimi takip ederseniz, Samsung servise ihtiyacınız olduğunda alacağınız hizmet sizi doğduğunuza bin pişman edecektir.

Detaylar:
http://bir-daha-kesinlikle-samsung-klima-almam.com/
 

Chris_Mccandles

Üyecik
Katılım
20 Ağu 2013
Mesajlar
28
Puanları
0
aman aman vestel olmasın. mitsubishi candır. 20 yıllık kliması bile sıfır vestele değişilmez.
 

ismet48

Üyecik
Katılım
14 Kas 2013
Mesajlar
7
Puanları
0
Mitsubishi Srk 63 Zk S 21500 Btu Duvar Tipi Klima


Toshiba RAS22-SKVR Inverter Daiseikai Klima (N3KVR)

hangi klimayı almalıyım
 
Üst
stat counter