kredilerimi ödeydemiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KiramenKatibin

Üyecik
İntihar Ettin Sayıyorum Bir Gün Bir Haber Genç Bir Şahıs Borcu Yüzünden İntihar Etti Ekran Başındakiler Cık Cık Diyip Geçecek Ya Akrabaların ? Annen Baban Kız Arkadaşın Onları Düşündün mü Güven Kendine Çözüleyemecek İş Çok Azdır Sana Tek Tavsiyem Vaz Geçme Hayattan Sana Sokratın Çok Sevdiğim Bir Sözüyle Bu Yazılık Veda Ediyorum
Sustur Şu Suskunluğunu Unutma Kafan Atınca Nasılda Dimdik Durduğunu

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Para pul bizdede yok kafalar karışık

babama kredilerimi ödeyebildiğimi söylüyorum. bir işte çalıştığımı sanıyor ama 3 aydır işsizim cebime 5 kuruş para girmiyor. kız arkadaşımla beraber kalıyorum. o kadar bunaldım ki, artık bankaların telefon numaralarını ezbere biliyorum. her gün 3-4 banka arıyor. iş yok, piyasa gerçekten kötü. şu kriz beni gerçekten kötü vurdu. belki daha kötüleri vardır ama ben hiç böyle bir zaman geçirmemiştim ömrümde. ne yapacağımı ne edeceğimi bilmiyorum. ciddi ciddi intiharı düşünmeye bile başladım.
maddi borç ödenir. en büyük borcun Allah’a borcun onu da ibadetle kapatman gerekir. intiharı düşünmek seni daha kötü bir borcun faizine sokar haberin olsun

spiritualreon

Üyecik
intihar etmedim, borçlarımı yapılandırdım bir iş buldum çalışıyorum. bu arada nişanlandım babamın isteğiyle. borçlarımı yapılandırınca 30bin lira daha içeri girmiş oldum. şu anda kendime birşey alabilecek, kız arkadaşıma birşeyler yapamıyorum, maaşım kredi, kira ve yaşam payına kafa kafaya ancak yetiyor. bir şekilde yaşamaya devam ediyoruz işte. destek olan herkese teşekkürler.

stat counter