Kullandığınız Fare Kablolu mu Kablosuz mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kablosuz / Kablolu

• Kablosuz

Kullanılan: 5 22.7%
  • Kablolu

Kullanılan: 17 77.3%

• Kullanılan toplam oy
    22

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Soru basit. Kablolu mu kullanıyorsunuz kablosuz mu? Ve hangisini tercih edersiniz.
Ben oyun için kablosuz tercih ediyorum. Tabi gecikme değerleri diğer kablosuzlara göre düşük olan fareleri. Örneğin G900 ve Rival 650 gibi fareler kullanıyorum.
Peki ya siz?

beleşadam

Doçent
Kablolu kullanıyorum fakat kablosuz olan farelerede geçmeyi düşünüyorum

The Commander

Asistan
Ben de kablolu kullanıyorum, memnunum ama kablosuza geçmek istiyorum. Daha rahat, daha güzel geliyor banada.

Takosz

Üyecik
Zowie ec2 b kullanıyorum sensöründen de ergonomisinden de gayet memnunum.

AlteredTech

Profesör
Rival 300s kullanıyorum, rahatlığı ve performansından gayet memnunum. Şuanlık bi sıkıntı yok ama fare almam gerekirse bi dahaki sefere kablosuz bakıcam.

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Hocam benim için touchpad ile internete girmek bile eziyet, program vs kullandığınızda nasıl yapıyorsunuz, pek pratik gelmiyor bana açıkçası.
Normal zamanda benim içinde eziyet ancak Hassasiyetini arrttırdığım zaman hiçbir sıkıntı yaratmıyor.

Ufuk

creative mod
Yönetici
Super Moderator
Ayrıca laptop'ta yazı yazarken touchpad beni çok zorladığı için devre dışı bıraktım sizi de zorlamıyor mu?
Genellikle bende sadece mouse taktığım zaman devre dışı kalması için ayarlama yaptım. Mouse ne zaman takarsam direkt olarak devre dışı oluyor.
Onun dışında touchpad kullanmasını seviyorum, daha pratik olduğunu düşünüyorum.

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
SteelSeries Rival 110 kullanıyorum :) Ayrıca laptop'ta yazı yazarken touchpad beni çok zorladığı için devre dışı bıraktım sizi de zorlamıyor mu?
Yo :D.
Hatta çoğu zaman Mouse'u olduğu yerden almaya üşenirim. Fişe bile takmadan Mouse gerektirmeyen oyun oynarım şarjı bitene kadar :D.

Kağan Oduncu

Üyecik
Selam, ben kablolu kullanıyorum. Bir kaç aydır kablolu mouse kullanıyorum. Kablosuz ve Kablolu deneyimimi şöyle anlatabilirim. (Şu anki Mousem Razer Deathadder 3500 Wired Rz01-0163).
*
Kablosuz ile kabloluyu ayıran en önemli etken bana göre haraket alanı, kablosuz mouseyi 3 4 metre öteden de kullanabiliyorum. Ama kablosuz mouse için geçerli değil
-Kablolu mouse, kablosuz mouseye göre çok daha iyi tepkime süresi verir (Oyuncular için önemlidir)
-Kablosuz mouse'nin her ne kadar pili çok gitse bile pil tükenme derdi var.
-Kablosuz mouseler, kablolu mouseler kadar cok üretilmiyor ve çeşit daha az (Mesela kablolu oyuncu mouseleri-ofis işleri-ev için var ve bu saydığım 3 kategoride bir sürü dal var mesela her oyun için farklı farklı kablolu mouse seceneği falan var yani demek istiyorum ki kablosuz mouse üreticileri kablolu kadar özenmiyor ürünlere)
-Kablolu bazı mouselerde yetişmeme sorunu oluyor şahsen benim mousemin kablosunun uzunluğu 1.8m keşke biraz daha kısa olsa diyorum çünkü ben laptop kullanıyorum.

Ben genelde şöyle tavsiye ederim: Ben gidip pil almaya üşenirimveben bir bilgisayar oyuncusuyum çok fazla bilgisayarda vakit geçiriyorum dersen önerim Kabloludur.
Eğer çok fazla girmiyorsan bilgisayara,konfor istiyorsan, kablosuz öneririm

stat counter