Kurtlar Vadisi Pusu'nun 21. bölüm

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

amesfa

Dekan
Onursal Üye
Kurtlar Vadisi Pusu'nun 21. bölüm<br /><br />Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu hafta yayınlanacak 21. bölümünde yine nefesler tutulacak. <br /> <br />Muro’nun sağ kolu Servet’i ele geçiren Polat, onu konuşturup Muro’nun uyuşturucu işine taş koymaya çalışacak. <br /><br />Diğer taraftan gazeteci cinayetinin yankıları sürerken, Tataroğlu ailesi de cinayetten istifade edip, Vural’ı başkan yapmak için gereken medya kampanyasını başlatacak. <br /><br />Hikmet, Gönül’e olan sevdasını resmiyete dökmek için gittiği evde, ardı ardına birçok sürprizle karşılaşacak. Çareyi Polat’tan yardım istemekte bulacak. <br /><br />Polat’ın ekibinde ise işler karışacak. Abdülhey işkence sonrası gördüğü intikam rüyalarından bunalırken Memati de sonunda büyük aşkı ile tanışacak. Ancak tabii yine kendi üslubuyla…<br /><br />[glow=red,2,300]İşte 21. Bölüm Fragmanı[/glow] <br />http://www.youtube.com/watch?v=PWqZ5h09T9o&feature<br />

necibex

Profesör
paylaşım için saol,
kurtlar vadisini kimisi beğenir,kimisi beğenmez bir şey diyemem herkes herşeyi beğenecek diye bir kural yok...
ama adamlar şu olayı çok iyi beceriyorlar...Olayın gerilimini izleyiciye çok iyi aktarıyorlar gerek senaryo gerek müzik olsun...

cacar

Profesör
amesfa dedi ki:
Memati de sonunda büyük aşkı ile tanışacak. Ancak tabii yine kendi üslubuyla…
bu kısmı merak etmeye başladım memati ve aşkı :)

amesfa

Dekan
Onursal Üye
Memati'yi doğal yollardan yıkamıyorlar , kız faktörünü kullancaklar ee buda memeti için anormal bir durum olacak.

amesfa

Dekan
Onursal Üye
Yanlışın var bdco izleniyor.

turoksin0

SDN Okuru
amesfa dedi ki:
Yanlışın var bdco izleniyor.
Reyting sonuçlarına göre söylüyorum ama şundan eminimki kesinlikle izlenmiyor o kadar şimdi annem ve kavak yellerine yeterince fark atabilmiş değil sadece 1 adım önde bir yaprak dökümü maçı bile geride bırakabiliyor(maçlar çok büyük reyting alır) ama kurtlar vadisinin normal reytingi bile maç reytinglerinin altında.Sinemadan sonra o efsane dizi duruşu kayboldu bence ne kadar çok bütçe ayırsalarda...

Jemand

Doçent
bende katiliyorum eskisi gibi izlenmiyor. bazi sahneler cok dandik bide

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
biraz önce bitti bu bölüm de. hüseyin'in ölüm haberi kesinleşince dumur oldum. bir de halo dayının o durumlara düşmesi bana çok saçma geldi. hemşireye bak halo dayıya bak. aynı durum memati için de söz konusu. hatun işleri bu adamları bozar :D

gelelim dizinin sonuna. başkaannnn....

:D

patrick

Profesör
Onursal Üye
güllüye etek yakışacak :D ama karı kız işi bozdu gibi geliyo. alakasız bi şekilde tamda üstüne hatun salacaklarken mematininde hatun konusunda iddiaya girmesi. saçmalamışlar :S

stat counter