Kvk da artık rezilleşmiş

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Moto z. Yi 23.07.2018 aldım yani daha 11 ay garantisi var ama bana garantisi bitmiş diye batarya değişimine 181tl istiyorlar ne diyorsunuz bu konuya

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Kvk genel anlamda pek memnun bırakan bir servis değildir fakat bu biraz komik olmuş.
20dk yi aşkın bekledim boyuna saçma bir kvk şarkısı çaldı sizce parayı ödeyip yaptırsam mı ki yoksa yarın bidaha mı arasam

ÆSir

Hep korkudan
Yönetici
Moderatör
Servis yetkilisi 2017 olarak algılayacak kadar hayattan bezmiş olmalı. İster tekrar gönder, istersen uğraşırım diyorsan gidersin THY'ne, cihazın iadesine kadar savaş verirsin mağduriyetin için. Cihazın aksesuar ve bütün parçalar 2 yıl garantilidir. Öyle ki Samsung garantinin 23. ayında benim telefonumun "dokunmatik şikayeti için gönderdiğimde ölmüş gerekçesiyle" bataryasını da kendileri değiştirmişti.

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Servis yetkilisi 2017 olarak algılayacak kadar hayattan bezmiş olmalı. İster tekrar gönder, istersen uğraşırım diyorsan gidersin THY'ne, cihazın iadesine kadar savaş verirsin mağduriyetin için. Cihazın aksesuar ve bütün parçalar 2 yıl garantilidir. Öyle ki Samsung garantinin 23. ayında benim telefonumun "dokunmatik şikayeti için gönderdiğimde ölmüş gerekçesiyle" bataryasını da kendileri değiştirmişti.
Thy ye versem iade alma şansım nedir ve oraya herhangi bir ücret ödemelimiyim

safex

Asistan
Şöyle bir durum ekstra olarak cihaz üreticisi kvk ya ürünü verdiği tarihten itibaren geçerli ise garanti Ozaman para ödemek zorundasınız birde pil vs şeylerin garantiside 6 aydır.
bu nerden çıktı? :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

20dk yi aşkın bekledim boyuna saçma bir kvk şarkısı çaldı sizce parayı ödeyip yaptırsam mı ki yoksa yarın bidaha mı arasam
hakkınızı alın

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Bugün geri dönüş yaptılar ücretsiz onarım yapılacak
Screenshot_2019-09-03-12-57-10.png

stat counter