Kvk da artık rezilleşmiş

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Bataryayı değiştirmişler ve anakart arızalı diye anakartımıda değiştirmişler ben kullanırken sıkıntısı yoktu

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Tam giydirecektim ki firmaya mesajınızı gördüm :)
2 hafta dil döktüm fatura gönderdim faturanın fotosunu pdf dosyasını ve e faturayı gönderdim de ücretsiz yapılıyor yoksa 181tl istediler şuan kalite kontrol aşamasındaymış önümüzdeki hafta gelir muhtemelen

Constantin87

Doçent
2 hafta dil döktüm fatura gönderdim faturanın fotosunu pdf dosyasını ve e faturayı gönderdim de ücretsiz yapılıyor yoksa 181tl istediler şuan kalite kontrol aşamasındaymış önümüzdeki hafta gelir muhtemelen
Artık yardırmadan iş yapmıyor firmalar hakkını aramayan tip olsan oh 184tl cepte firma için.

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Telefonun u bugün aldım gayet güzel işçilik yapmışlar umarım sıkıntı çıkmaz

IDAHO

Doçent
Telefonun u bugün aldım gayet güzel işçilik yapmışlar umarım sıkıntı çıkmaz
Size gene insaflı davranmışlar hayret. HTC U11 in ekranını kırdım ben garantiye yolladım 65 dolarlık ekrana 1400 tl istediler. Birde utanmadan fiyat artabilir yazmışlar. Amazondan orjinal parça getirtip bilen birine taktırdım 400TL tuttu. Birdaha da KVK ile işim olmaz.

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Size gene insaflı davranmışlar hayret. HTC U11 in ekranını kırdım ben garantiye yolladım 65 dolarlık ekrana 1400 tl istediler. Birde utanmadan fiyat artabilir yazmışlar. Amazondan orjinal parça getirtip bilen birine taktırdım 400TL tuttu. Birdaha da KVK ile işim olmaz.
2 hafta uğraştım beleş e getirmek için 180 batarya 250 anakaet 30tl de 1. Sınıf işçilik parası istediler

stat counter