League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mutluçocuk

Asistan
Lig işi saçmalamaya başladı. Yerleştirme maçlarında geçrn seneyle aynı skorları alsan bile, bir lig düşürüyor.

Birçok kişiden duyuyorum plat 2 idim altın 2 oldum, altın 3 tüm gümüş 3 oldum.

Oldukça garibime gidiyor bu sistem.

MR.Anonymous

Dekan
Silver 4 ten 7 win ile bronz 3'e attı. Oyunu gerçek anlamda bıraktım. Bronz kadar iğrenç, gerizekağlı insanların olduğu bir yer yok. Teşekkürler riot böyle devam. Nasıl olsa veletler oynuyor sende para kazanmaya devam ediyorsun.

SwateR

Dekan
Hesabım ya EUW'a taşınsın ya silinsin dedim resmen sileriz kardeş sıkıntı yapma dediler :D

Deaktif edilmesini istedim Westte oynarım bu ara
Ben de silinmesini talep etmiştim bir keresinde. Mümkün değil diyerek reddettiler. Bende klavyeden abuk sapuk şifre oluşturarak değiştirdim. Aynı şekilde mail adresinide. Hesabıma giremiyordum ama aklım kalmıştı. Gittim tekrar açın diye mail attım, açtılar :mrgreen:

porocuk42

Üyecik
League of Legends

Nickname : porocuk42
Favori Karakterim : Teemo
Durumum : Yeni sayılabilirim

Oynamak isteyenler istek atabilirler

unutulmazx

Asistan
Nick : TheTimeLord32
Küme : Altın 4

Maini jungle, Mid veya Solo Top olanlar eklesin supum var iyi oynuyoruz sezon 1 oyuncusuyuz fakat altında sıkıştık aktif oyuncuyuz sabah akşam farketmez ekleyin birlikte girelim

Arkadaşımın nicki : MrWhite31
kümesi : Altın 3

Ygs Mağduru

Üyecik
Oyunu 4 yildir oynuyordum 2 ay once biraktim mutluyum baslamanizi tavsiye etmem cok adaletsiz bir oyun ful l kasiyorsun elin feeder gareni oyun sonu tekliyo

_FAUST_

Dekan
Yıllar önce SİLKROAD ONLİNE oynarken 4.sürümde bıkıp bıraktım buna başlayayım dedim ilerleyen zamanlarda ama çok komik geldi bıraktım.:):(

[email protected]

Van Helsing !
Yıllar önce SİLKROAD ONLİNE oynarken 4.sürümde bıkıp bıraktım buna başlayayım dedim ilerleyen zamanlarda ama çok komik geldi bıraktım.:):(
Komik değil vasat kardeşim.Belirli bi yere gelene kadar ortam rezaletül kepaze dehşetül vahşet katliamül cinayet;
Yaş ortalaması çok düşük [Beyin yaşı]

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Gencler normal game atıyorum sabah aksam genelde giriyorum isteyen ekleyebilir nick aynı jiraiya06 18 üstü olursa sevinirim, birde haber verin sdn den şu diye.

[email protected]

Van Helsing !
Gencler normal game atıyorum sabah aksam genelde giriyorum isteyen ekleyebilir nick aynı jiraiya06 18 üstü olursa sevinirim, birde haber verin sdn den şu diye.
Bende 3 yıldır oynuyom oyunu fakat dereceli girmediğim için gümüş 2 lerde sürünüyor çar.Beraber oynayabiliriz.Veya yukarıda ki arkadaş ta katılabilir.

_FAUST_

Dekan
CABAL ONLİNE denemiştim o da çok güzeldi.:)KNİGHT ONLİNE' oynayamadım ama izlemişliğim var o da güzel di.

Troob

Profesör
Arkadaşlar hala aktif oynayan varsa nickim Trooby bu sezon başladım gümüş 4 e attı oyun adc mainim ama her laneyi oynarım oyun bilgim gayet iyidir :)

stat counter