Lenovo K5 Serisi Kullananlar Kulubü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

daredevilxx

Üyecik
Lenovo K5, K5 plus ve K5 note kullanicilari, telefon hakkinda görüşleriniz neler?

Son düzenleyen moderatör:

mecanal

Üyecik
acil bu telefonla ilgili bilgi lazım 2 gün için de almayı planlıyorum ve ya bunun yerine ne alayım

daredevilxx

Üyecik
acil bu telefonla ilgili bilgi lazım 2 gün için de almayı planlıyorum ve ya bunun yerine ne alayım
ben aldım güzel telefon. donma kasma yok sarjıda iyi gidiyo.bi tek kulaklıkla ses kısılması oluyo .onun içinde uyguklamalar var.tabi daha yeni telefon.uzun kullanımda ne olur bilemem. ama bence düşünmelisin

Barış Bayraktar

https://barisbyrktr.wordpress.com/
ben aldım güzel telefon. donma kasma yok sarjıda iyi gidiyo.bi tek kulaklıkla ses kısılması oluyo .onun içinde uyguklamalar var.tabi daha yeni telefon.uzun kullanımda ne olur bilemem. ama bence düşünmelisin
Lenovo kötü kulaklık koyuyor kutuya. Ondan dolayı öyledir.

Upgrader35

Asistan
Günü rahat bitirirsin. Başka sorun yok olmaz inşallah. Kamera vasat. Ama oyun veri bağlantısı süper

Entürkteynment

Doçent
Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için en çok şarj konusunda müzdaribim alacam inşallah memnun kalırım.

Upgrader35

Asistan
Akıllı telefondan zaten 2 gün bekleme sürekli veri aciksa tabi. Vıa v10 dan sonra bu ilaç gibi geldi.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Lenovo K5 kullanan birisi telefonun kamera performansını anlamamız için fotoğraf paylaşabilir mi?Şimdiden teşekkürler.

stat counter