LG optimus 3d'nin satışlarına başlanılıyor!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

vladislav

Profesör
Lg pekte ucuz değil, yani piyasaya göre fenada sayılmaz aslında..

ilahiyatci

Doçent
wifi gps bağlantılarına destek ifadesi ne anlama geliyor. var mı yoksa bunların olması için başka bir şeyler de yapmak gerekiyor mu. vardır herhalde bu canavarda :D

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Optimus Black Haziran ayı diye Duymuştumda Şimdi 26 mayısta türkiyede olucak haberini aldım ama Optimus 3D yi bilmiyorum eğerki onu soruyorsanız :S

myphone

Asistan
26 mayıs diye okudum başka bir yerde....

---------- Post added at 15:25 ---------- Previous post was at 15:18 ----------

Lg pekte ucuz değil, yani piyasaya göre fenada sayılmaz aslında..
size kısmen katılıyorum ama bu özelliklerde olan diğer markalara göre Lg daha ucuz...

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
evet bunun resmen bire bir anını elektro world de yaşadım.. 4 marka yan yanaydı herşeyiyle aynı fakat fiyat farklıydı .... kesin kes.

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Fiyat bakımından farklıydı , ve görüntü netliği canlılığı bakımındanda farklıydı gözümle gördüm .. hatta oradan konsol üzerinden seçimler yapabiliyorsunuz farkı test etmek için, filmlerde , oyunlarda farkı kestirmek mümkün. ;)

blackmamba07

Profesör
diğer rakiplerin tek farkı telefon piyasasına lg den önce girip isimlerini daha önce duyurmuş olmaları. fakat artık hepsi aynı seviyedeler ve lg uygun fiyatı, servis hizmeti, kullanım kolaylığı ve sürekli geliştirdiği teknolojisiyle tercih sebeplerinden biri olmayı başardı.

medya faresi

SDN Okuru
@blackmamba07 kesinlikle katılıyorum sadece telefonda değil 3D tvlerde de atakta...geçen gün şahsen gidip denedim televizyonuda mesela gerçekten mükemmel bu konuda da rakiplerini açık ara farkla sollayacağını düşünüyorum.

gigabyte13

Asistan
Haziran ayının sonlarındayız ama halen piyasaya çıkmadı bu smartphone. Sanırım 6 Haziran 2012 demek istemişler. :)
Bu arada LG'nin fiyat ortalaması diğer markalara göre daha aşağıda.

medya faresi

SDN Okuru
çok merak ediyorum bu telefonu... optimus black optimus 3D kafam karıştı :( acaba fiyatı black kadar uygun olacak mı;?

vladislav

Profesör
Optimus 3D'nin fiyatı malesefki optimus black kadar uygun olmicakmış, 1500 civarı bi fiyat biçiyorlar telefona ama değer yani 3D teknolojisi ne demek yahu..

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Bir film vardı hatırlarsanız ? ..... Çıldırmış olmalı diye :D aynı hesap oldu yani durun ya.. black ' e alışalım alalım bi :) yok hemen 3D kayıt yapan smartphoneler hızınıza yetişmek ne mümkün :D

medya faresi

SDN Okuru
tamam da 3D bir telefon için 1500tl gayet makul... hahah sen samsung yapsa onu gör 2000 tl den aşağı fiyat koymazlar kesin... ya da iphone...

gigabyte13

Asistan
Seneye burada olur bu kaliteli smartphone; yalnız Optimus serisi 3D'ye de el attı valla yeniliklerden korkuyorum. :)

vladislav

Profesör
Gözlüksüz 3D'yi telefonda yaşatıcak adamlar daha ne yapsınlar usta :D

blackmamba07

Profesör
tamam da 3D bir telefon için 1500tl gayet makul... hahah sen samsung yapsa onu gör 2000 tl den aşağı fiyat koymazlar kesin... ya da iphone...
haklısın. samsung galaxy s optimus black'le hemen hemen aynı özelliklere sahip hatta ön kamera, nova display ekran teknolojisi ve tasarım olarak optmus black daha önde ama galaxy s 1500 tl civarında satılıyor optimus black 900 civarında. bu fiyat farkı 3d teknolojisi kullandıklarında ne kadar olur allah bilir. smartphone piyasatında fiyatı en uygun cihazlar şu anda lg'de sanırım.

gigabyte13

Asistan
Fiyat olarak 1500 TL kesin mi? Çünkü öyleyse Galaxy S serisi smartphone'lar çok fena darbe alacak bu durumdan.

stat counter