Lg optimus black sorunlar sorunlar !

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Granikos

Doçent
arkadaslar telefonda android facebook a girerken ekran çok ısınıyor ve aşağı yukarı indirirken dokunmatik algılamıyor bazen sizdede oluyor mu bazen dedigim çıgunlukla aslında bir de oyun oynuyorum yada bir widget e dokundum basılı tuttum kendi kendine bırakıyor widgeti yada oyunda gaz pedalına basınca kendi kendine 1 sn sonra bırakıyor gazı yada joystiği birde kim ne kadar anlar bilmyiorum ama benim telefonumun ekranında ölü piksel çikmisti benim telefonum lg optimus black di ben telefonu servise verdim degisim istedim ondan sonra degisim islemine daha varken tüketici hakları hakem heyetine basvurup telefonun para iadesini istemistim telefon alınalı daha 30 gün olmamıstı heyet 23 kasım da toplanacaktı bir kaç gün sonra telefon değişiminin bittiği haberi geldi dayanamayıp telefonu aldım açtım ve içinden lg optimus white çikti white daha güzel geldi ve kullandım telefonun arka kapağında birkaç çizik var şimdi hakem heyeti para iadesi isterse telefonu aldım ama geri verebilir miyim o zaman bir sorun çikar mı lütfen ilgililer cevaplarsa sevinirim

iyi forumlar

madmex

Profesör
Hocam tüm bu yaşadığın durumlar rom yüzünden rootlamadın gitti cihazı :)

neyse ya normalde şöyle bir durum var sen cihazı bayiden almış olsan eve gelsen çizik çıksa yine tüketici olarak iade veya değişim şansın yok çünkü orda açıp bakman lazım , burda da aynı şey geçerli direk açıp bakıp sonra tekrar itiraz edebilirdin ama bu durumda ne olur bilemeyiz tüketici hakem heyetine danış derim.

Granikos

Doçent
Bu sorunu sen lg destek grubuna yazsan ?
yazdım her telefonda olabilir şeyler diyor servise yolliyicam

neyse ya normalde şöyle bir durum var sen cihazı bayiden almış olsan eve gelsen çizik çıksa yine tüketici olarak iade veya değişim şansın yok çünkü orda açıp bakman lazım , burda da aynı şey geçerli direk açıp bakıp sonra tekrar itiraz edebilirdin ama bu durumda ne olur bilemeyiz tüketici hakem heyetine danış derim.
iptal edebilir mişim galiba verdigim dilekçeyi telefonu servise gönderip sorunlar düzelmezse öyle rootlamayı planlıyorum

Granikos

Doçent

birşey sorumak istiyorum benimk teleofnda v20d yüklü son sürüm teleofnda 16 gb class 10 hp hafiza kartı var ve 7 gb bi boş alan var müziklerime filan giriyorum basıyorum 3-4 sn sonra komutu veriyor bu sorun neydendir

madmex

Profesör
birşey sorumak istiyorum benimk teleofnda v20d yüklü son sürüm teleofnda 16 gb class 10 hp hafiza kartı var ve 7 gb bi boş alan var müziklerime filan giriyorum basıyorum 3-4 sn sonra komutu veriyor bu sorun neydendir

ilk müziği açıyorsun bunun açılımı maks 3sn sürmeli daha sonra müzikler arasında geçişler seri olmalı , müzikler arası geçişte 3-4 sn bekletiyorsa Rom ile ilg. sorun olabilir 20b orjinal romlardan iyi diyorlar veya rootlamadan cihazı alman 20b de kullanabilirsin çok uzun süre kullandım sorun yşamadım

Granikos

Doçent
ilk müziği açıyorsun bunun açılımı maks 3sn sürmeli daha sonra müzikler arasında geçişler seri olmalı , müzikler arası geçişte 3-4 sn bekletiyorsa Rom ile ilg. sorun olabilir 20b orjinal romlardan iyi diyorlar veya rootlamadan cihazı alman 20b de kullanabilirsin çok uzun süre kullandım sorun yşamadım
basıyorum komutu alıyor 3-4 sn sonra geçişi yapıyor önceden basınca tak geçiyordu rootlicam ama önce biraz bilgi almam lazım garanti dışı kalıyormuş cihaz diyelim telefon bozuldu açamıyorum garantiye nasıl götürcm

madmex

Profesör
basıyorum komutu alıyor 3-4 sn sonra geçişi yapıyor önceden basınca tak geçiyordu rootlicam ama önce biraz bilgi almam lazım garanti dışı kalıyormuş cihaz diyelim telefon bozuldu açamıyorum garantiye nasıl götürcm
Root ettikten sonra tekrar untroot edersin anlamazlar. Kitlersen ve dosyaları falan silersen yani birşekilde servislik olursa biraz sıkıntı tabi

Granikos

Doçent
Root ettikten sonra tekrar untroot edersin anlamazlar. Kitlersen ve dosyaları falan silersen yani birşekilde servislik olursa biraz sıkıntı tabi
şuan en iyi custom rom hangisi 4.0 temalı radyolu filan herşeyi tam takır çalışacak bozulmayacak

madmex

Profesör
şuan en iyi custom rom hangisi 4.0 temalı radyolu filan herşeyi tam takır çalışacak bozulmayacak
diğer konuda paylaştım , Rus 20q sürümüne geçiş yaptıktan sonra ister ics teması var veya 1 hafta içinde daha güzel bir tema'da ekledim bakabilirsin ben kullanıyorum sıkıntı yok

Granikos

Doçent
diğer konuda paylaştım , Rus 20q sürümüne geçiş yaptıktan sonra ister ics teması var veya 1 hafta içinde daha güzel bir tema'da ekledim bakabilirsin ben kullanıyorum sıkıntı yok
root edince sd kart ve dahili hafızadaki herşey siliniyormu

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Orada seçenekte sd kartıda soruyor,sd kartıda silmek istiyormusunuz diye aman dikkat evet deme :)

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
şu eylüldede ics gelmezse custom rom kullancam bi umut var yani hayla ics ile ilgili 2 ay daha bekleyeydim ace 2 alacaktım yav tüh
Sana birşey diyeyim, benimde içime öyle doğuyor ki eylül sonunda ics gelecek gibi :) hadi inşallah... bekleyelim bakalım.

Granikos

Doçent

angel75

Dekan
Onursal Üye
ee cihazdan nasıl anlamamız gerekir bende kutu falan yok :)
yeni satılanlarda diyor zaten..
bende ob'ye ics gelmeyecek diye biliyorum.. şaşırdım şuan.. 2011 sürümlerine değil de belki 2012 sürümlerine gelecektir.. bilemedim şimdi...

madmex

Profesör
yeni satılanlarda diyor zaten..
bende ob'ye ics gelmeyecek diye biliyorum.. şaşırdım şuan.. 2011 sürümlerine değil de belki 2012 sürümlerine gelecektir.. bilemedim şimdi...
ya rus alman farketmez bir ics gelsin hertürlü kurarız

stat counter