Lg-optimus p970 modelini kullananlar içeri bakabilir mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tolga.ua

Doçent
arkadaşlar almayı düşnüyorum çokda yakınım almaya kullanan arkadaşlar memnun kaldığı veya kalmadığı özellikleri yazarlarsa çok sevinirimm.ben gidip gördüm kullandım birtek foto çekmesi biraz yavaş geldi bana o kadar genelde iyi gibi ..teşkler şimdiden yorum yapan arkadaşlara :)

fiftycent86

Üyecik
arkadaşlar almayı düşnüyorum çokda yakınım almaya kullanan arkadaşlar memnun kaldığı veya kalmadığı özellikleri yazarlarsa çok sevinirimm.ben gidip gördüm kullandım birtek foto çekmesi biraz yavaş geldi bana o kadar genelde iyi gibi ..teşkler şimdiden yorum yapan arkadaşlara :)
telefonu kullanalı 2 ay olmak üzere hiç bir problem yaşamadım artı ve eksilerine gelince,
önce artılarını belirteyim kendimce
1)öncelikle telefon tasarım olarak ince ve hafif
2)parlak ekran olması çok iyi bir avantaj açık ve güneşli havalarda menü görünmüyor derdiniz kalmayacaktır
3)telefonun kamerası bana göre diğer telefonlara nazaran aynı eksisi yok
yani şunu diyim telefon problemli bir cihaz değil sıkıntı yapmayacak bir cihaz eksi yönü sadece güncellemeler zamanında yapılmıyor hepsi bu,orjinal türkiye romunda birçok gereksiz uygulama var android 2.3.4 güncellemesinde menü geçişlerinde bazen takılma veya gecikmeler oluyor buda yazılımsal bir durum ice cream gelince umarım cihazda kendini bulacaktır,htc,samsung sony ericson kullanan biriyim onlar arasında şuanda zevkle kullandığım telefondur optimus black

tolga.ua

Doçent
teşekkürler tasarım ve hafifliğini ekranını bence çok beğendim gerçekten de dediğin olaylara alınca bakıcam ve yazıcam buraya teşekkürler tekrar :)

groks

Üyecik
keşke bu siteden daha önce haberim olsaydı ve bu telefona merak salsaydım. 2gb hafıza kartlı 2. el 700'e aldım şimdi üzüldüm. :((

tolga.ua

Doçent
Bende Htc evo 3d aldım :) Genede yorum yapan arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim :D

tolga.ua

Doçent
Neredeyse optimusla aynı fiyata geliyor 1.100 tl idi evo onu tercih ettim :) Teşekkür ederim

stat counter