Link Kısaltarak Para Kazanma Tekniği - Pnd.tl

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


omer2402

Asistan
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
118
Puanları
18
Merhabalar,

Kayıt olmak isterseniz linki buraya bırakıyorum.

Kayıt ol - Siteye git

Neden PND.TL Link Kısaltma Servisini Kullanmalıyım?

Neden PND.TL link kısaltma servisini kullanmalıyım, PND.TL’yi diğerlerinden ayıran özellikler neler, bu yazıda bu konuları ele alacağız.

PND.TL link kısaltma servisi sizlere para kazanma imkanı sağlar. PND.TL felsefesi, kullanıcılarıyla işbirliği yapmayı ve beraber çalışmayı hedefler ve kullanıcı taleplerine göre politikalarını geliştirir. PND.TL özelliklerini maddeler halinde sizlere aktaracağız.
PND.TL birçok özelliği sayesinde diğer link kısaltma servislerinden ayrılıyor.

1) Zamanında Ödeme Her ayın 1’i, 11’i ve 21’nde tam ödeme alma imkanına sahipsiniz. Ödemeler asla geciktirilmez. Kullanıcı panelinizden bizlere verdiğiniz hesap bilgilerine göre; seçtiğiniz ödeme sistemini kullanarak sizlere kazandığınızı gönderiyoruz.

2)Hızlı Cevap İlkesi PND.TL sisteminde tüm yaşadığınız sorunlar ve aksilikler için anında dönüş alırsınız. Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hemen çözüyor, sizleri bekletmiyoruz. Günlerce beklemeye son!

3) Kolay Link Geçişi PND.TL sizlere kolay link geçişi sağlar. Neden PND.TL link kısaltma servisini kullanmalıyım sorusuna en güçlü cevaplardan biri de budur. PND.TL ile tam sayfa kaplayan reklamlarla uğraşmazsınız. Geliştirici ekibimiz, sizden gelen taleplere göre link geçişlerini güncelliyor ve iyileştiriyor.

4) Kolay Kullanım PND.TL kullanıcı paneli oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Tüm verileriniz, istatisikleriniz ve oranlarınız ayrı ayrı yapılandırılmıştır. Detaylandırılmış analizlerle kolayca linklerinizi yönetebilme imkanına sahipsiniz. Sitenin arayüzü ise oldukça hızlı ve uyumlu çalışır, kolay kullanım sağlar. İhtiyacı olan kullanıcılarımız için detaylı panel anlatımı yaptığımız yazılar mevcuttur.

5) Gerçek Oranlar – Detaylı İstatistikler PND.TL sizleri asla yanlış oranlarla aldatmaz. Doğru oranları karşınıza çıkartır ve oranlarınızın detaylarını görme şansı verir. Talep ettiğiniz zaman şeffaf raporları size sunar. İstatistiklerinizi detaylı olarak takip etme imkanınız vardır.

6) Tam Sayım Aldığınız tekil hit sayısı PND.TL sisteminde tam sayılır. Tüm dünya trafiğine ödeme yapar bu sayede tek bir hitiniz bile boşa gitmez. Trafiğin nereden geldiğine bakılmaksızın sistem sizin hitlerinizi tam olarak sayar ve oranlarınızı tam sayım üzerinden şekillendirir. Eksik sayım yapmaz.

7) Tam Uyum PND.TL arayüzü tim cihazlarla tam uyum gösterir. İster telefonunuzdan, ister tabletinizden isterseniz bilgisayarınızdan giriş yapın; son derece kullanımı kolay, tam uyum gösteren bir arayüze ve kullanıcı paneline erişeceksiniz.

8) 7/24 Destek Tüm sorularınız, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Destek ekibimiz stratejilerinizi geliştirmek ve sizlere yardım etmek için bekliyor. Bizlere sitenin iletişim sayfası ve eposta üzerinden ulaşabileceğiniz gibi sosyal medya (Facebook, Twitter) hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

9) Özel Oranlar Hit sayınız ve erişimleriniz arttıkça sizinle iletişime geçiyoruz. Sizi gelir ortaklığı politikasına dahil ediyoruz. Ne kadar çok etkileşim sağlayabilirseniz o kadar çok kazanırsınız. Kazanç oranınızı arttırmak sizin elinizde.

10) Önemli Günler Büyük Kampanyalar Yıl içerisinde; önemli günlerde kazanç oranlarını arttırıyoruz. Bu özel günlerdeki artışlar kullanıcılarımızdan gelen taleplere göre uygulanıyor. Sistem yılbaşı gibi sevgililer günü gibi özel günlerde oran artışı yapıyor.

11) Sosyal Medya Kampanyaları Yıl içerisinde; dönem dönem, oran artışı talep sayısını görmek için sosyal medya anketleri düzenliyoruz. Yeterli sayıda talep olduğu takdirde kazanç oranlarını arttırıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı takip eden, aylık olarak en çok hit getiren kullanıcılarımıza bonus ödemeler yapıyoruz.

12) Referans Kazancı Referans kazancı sayesinde, sizin davetinizle sisteme gelenlerin kazancından pay alma şansınız olur. Arkadaşlarınızı davet edin ve onların kazancından %10 kazanın.

13) Güvenli PND.TL sistemi oldukça güvenlidir. Kişisel verileriniz asla dışarıya aktarılmaz. Bizimle iletişime geçtiğiniz konuşmalarınız ve strateji üzerine çalışmalarımız yasal bir süreç olmadığı sürece paylaşılmaz.

14) PND.TL Blog PND.TL blog sayesinde sistem hakkında herşeyi öğrenebilirsiniz. Tüm detaylarıyla sistem kullanımı ve politikası blog serisi ile anlatılmaktadır. Bu blog yazıları sayesinde stratejilerinizi, sistemi tanıyarak geliştirme şansınız olur.

15)Strateji Desteği Tüm kullanıcılarımız için çalışma alanlarına özel stratejiler geliştiriyor, destek sağlıyoruz. Strateji geliştirmeye yardımcı blog yazıları yayınlıyoruz. Link kısaltarak para kazanmaya yeni başlayan kullanıcılarımıza strateji geliştirmeleri için plan hazırlıyoruz. Ekip çalışması yapan kullanıcılarımızla iletişime geçiyor, takımlarına strateji desteği sunuyoruz.

Şimdi sisteme kayıt olup ilk linkimizi kısaltalım. Neden PND.TL link kısatlma servisini kullanmalıyım? konusuna açıklık getirdik. Siz de PND.TL ile deneyimlerinizi yazıya yorum yaparak, kullanıcılarımıza iletebilirsiniz.
 
Üst
stat counter