Lisede devamsizliktan kalma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tatarian06

Üyecik
Arkadaşlar ben 9.sınıf anadolu lisesi öğrencisiyim bağlarımda kopma oldugu icin özürlü + özürsüz toplam devamsızlıgım 47 gün oldu bu duurumda kalmış mı oluyorum kafayı yemek üzereyim derslerimde kötü değil velimle konuşsa müdür halledebilirlermi yardımlarınzı bekliyorum lütfen ++

Mustafa.Demiral

Profesör
Müdürle konuşun. Zaten ciddi bir rahatsızlıktan dolayı gidememişsin. İzin yazarlar veya silerler.

wasp071

Doçent
Sıkıntı yapma.Önce sen git konuş müdürle veya müdür yardımcısıyla,sonuç alamazsan velini gönder.Hallederler

tatarian06

Üyecik
aranızda hiç lisedeyken devamsızlıgı 45 i geçen arkadaşınız felan oldumu nasıl yol izlediler merak ediyorum

Mustafa.Demiral

Profesör
özürlü 27 özürsüz 20
Şöyle bir şey var. Senin bağların koptuğunda iyileşme süreci için mutlaka doktordan rapor alınması gerekiyor. Zaten doktorun rapor vermiştir. Raporun olduğu süre içerisin de okula gidebilecek derecede iyileşmemiş'sen okuldan'da izin alırsın. Yanlış bilmiyorsam okuldan 40 güne kadar izin alabiliyorsun. Bu iki süreç iyileşmek için yeterli sanırım. Okul ile konuşun. Velin konuşsun izin yazdıracaktır mutlaka. Baktın hiçbir şey olmuyor yani kalıyorsun. Tedavi olduğun hastanenin başhekimliğine başvurup Heyet raporu isteyebilirsin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ama kalmazsın okul siler devamsızlığını.

Can-K.

Doçent
Var , eğer doktordan rapor yada bir yazı istersen , okula götürsen onları düzeltirler.Özürlü 27 oldukça birşey yok .Rahatsızlık zaten bunun dışında.Özellikle bile bile bırakmaları suçtur.

Promethium

Doçent
Heyet raporu gerekiyor diye biliyorum tabi en kesin yöntem "147" 'yi tuşlamaktır.

APOTT

Asistan
Müdür yardımcısına git velinle 2 dakikada halleder.

Lazzz

Rektör
Arkadaşlar ben 9.sınıf anadolu lisesi öğrencisiyim bağlarımda kopma oldugu icin özürlü + özürsüz toplam devamsızlıgım 47 gün oldu bu duurumda kalmış mı oluyorum kafayı yemek üzereyim derslerimde kötü değil velimle konuşsa müdür halledebilirlermi yardımlarınzı bekliyorum lütfen ++
Müdür yardımcısına göre değişir ama genelde o yoklama defterlerını başka deftere geçiriyor memur orada müdür yardımcıları bazen boşluk bıraktırıyor kanuna aykırı ama geriye gödük devamsızlık silmek için mesela benimkisi zamanında öyle silinmişti, 27 gün devamsızlıgı 19.5 a düşürmüşlerdi,

APOTT

Asistan
Dostum bu gidişle kalacaksın. Utanılacak bir şey yok al babanı git müdür yardımcısına sildir.

Can-K.

Doçent
Bencede adam haklı yani , başka bilgisi olan diyip beklemek yerine yavaş yavaş çözüm yollarını dene.Şuan bıraksalar yeridir.

Ayrıca sen bekledikçe müdür "Bu zamana kadar neredeydin" demezmi ? :)

stat counter