LoL Clash

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Mert Alper

Profesör
Katılım
19 Ağu 2018
Mesajlar
2,518
Puanları
113
Konum
K A Y I P
Clash testi ne zaman gerçekleşecek

Takım oluşturmaya 1 Kasım günü saat 08.00’de başlayabileceksin. Maçlarsa 3 Kasım 19.00’da başlayacak.

Ücretsiz biletler

Sunucu testlerine katılabilmek için bir bilet gerekecek ve beş biletle katılım mümkün olmayacak. Clash, sunucunda teste açık hale geldiğinde Clash sekmesini ve katılmak için kullanabileceğin ücretsiz bileti göreceksin. Bu noktadan itibaren takım oluşturmaya başlayabileceksin. Ayrıca sunucunda takım arkadaşları bulmanda sana yardımcı olabilmek için bir kez daha play.op.gg ile güçlerimizi birleştiriyoruz. Buradan takım arkadaşlarını ve takımlarına oyuncu arayan kaptanları oyun tarzı veya role göre arayabileceksin.

Ödüller

Clash sunucu testlerinde yer alan herkes Zafer Puanı kazanacak. Ayrıca bir Clash Küresi'nin yanı sıra Clash betasına özel sancak (400 ZP) ve simge açma fırsatı yakalayacak. Bu, yeni ödül temasına geçmeden önce Clash Betası Sancağı ve Simgesi'ni kazanmak için son fırsat olacak.

Her bir kürede bir XP Takviyesi ve bir sonraki Clash takımında kullanabileceğin yeni bir logo bulunacak. Ayrıca ödüller performansına göre güzelleşecek.

KAYNAK: League of Legends Resmi Site

Neden biz de SDN ekibi çıkarmıyoruz? :)
 

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Katılım
26 Ocak 2018
Mesajlar
2,791
Puanları
113
Konum
Asgardia
Oynamaya özgürce vakit bulabilsem katılmak isterdim. Eminim çok zevkli olurdu.
 

Mert Alper

Profesör
Katılım
19 Ağu 2018
Mesajlar
2,518
Puanları
113
Konum
K A Y I P
Ben de çok eğlenceli olabileceği kanaatindeyim. Zaten akşam saatlerinde oluyor diye biliyorum. Takımı 5 kişi ve üzeri şekilde toplayıp yedek olarak da seçebiliyoruz diye biliyorum :) O akşamki maç için müsait ve katılma isteği olan 5 kişi ile karşılaşma gerçekleştirilebilir diye düşündüm. Başka bir maç olduğu zaman da yine o gün müsait kişilerle devam edilebilir :)
 
Üst
stat counter