Lol Solo Top Öneri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

cheleby

Profesör
Arkadaşlar ben solo top ta iyi olduğumu düşünüyorum diğer lanelere göre.Herolarım tank ağırlıklı.Malphite,shen vs. Bu aralar bir hero düşünüyorum ama karar veremedim.

Yorick : late game kötü diyorlar
kennen : ap hero fazla sevmiyorum
riven : tf ye etkisi nekadardır
atrox : gördüğüm kadarıyla jung oynuyorlar

önerebileceğiniz varmı yukarıdaki herolardan yada başka da olabilir.Tank yada off-tank

cheleby

Profesör
tank yada off tank ağırlık olmasını istiyorum.Katarina var zaten bende

eSa

everything is possible..
Yasaklı
Arkadaşlar ben solo top ta iyi olduğumu düşünüyorum diğer lanelere göre.Herolarım tank ağırlıklı.Malphite,shen vs. Bu aralar bir hero düşünüyorum ama karar veremedim.

Yorick : late game kötü diyorlar
kennen : ap hero fazla sevmiyorum
riven : tf ye etkisi nekadardır
atrox : gördüğüm kadarıyla jung oynuyorlar

önerebileceğiniz varmı yukarıdaki herolardan yada başka da olabilir.Tank yada off-tank
Hangi dil bu? dedikten sonra, demek ki yaşlanıyorum. :D :D

nano6824

Doçent
Hocam ben LoL oynuyorum ben bile bi an afalladım ve kullandığınız tüm kelimelerin türkçesi var.
----
Oyunculara gerçekten çok kızıyorum (Bunu size söylemiyorum tüm LoL oyuncularına
mid=orta
jungle=orman
penta bile ing değil yunancadır ve türkçesi beşledi 5te5 gibi kullanılabilir
support=destek vb. oyunda bile türkçeleri yazarken nedne ing kullanıyoruz.
Bu arada Cho Gat ile Rammus'a bak

blizzard_

Üyecik
solo top için ben kullandığım şamp. ları yazayım.

1. gangplank
2. pantehon
3. shen
4. garen
5. malzahar ( ap seçmemin sebebi mid ad şampiyon seçilmişse )

denemeni tavsiye ederim.

cheleby

Profesör
solo top için ben kullandığım şamp. ları yazayım.

1. gangplank
2. pantehon
3. shen
4. garen
5. malzahar ( ap seçmemin sebebi mid ad şampiyon seçilmişse )

denemeni tavsiye ederim.
anladım hocam.Bende pantehon çok düşünüyorum ama kasması zor mu ? Birde aatrox hakkındaki düşünceniz nedir ?

DumDumaq

Dekan
yıl 2014 olmuş daha şu çocuksu oyunları oynayanlar var :D

blizzard_

Üyecik
anladım hocam.Bende pantehon çok düşünüyorum ama kasması zor mu ? Birde aatrox hakkındaki düşünceniz nedir ?
aatrox biraz daha kırılgan , solo da oynanabilir ama ben tf 'lerde yardımı tartışılır.

pant kasması zor eğildir, solo da oynamasıda kolaydır. solo olarak gp de oynayabilirsiniz.

pilger

Doçent
yıl 2014 olmuş daha şu çocuksu oyunları oynayanlar var :D
Bu tür wow , lol gibi oyunların çocuksu hiç bir yanı yok her yaşa hitap ediyor oynayıp oynamamak sadece kişiye kalmış. Ayrıca bu oyunlar tamamen zaman ve yetenek işi sonuçta bir metin2den bahsetmiyoruz bu oyunlar için her sene milyon dolar ödülleri olan turnuvalar yapılıyor.

Arkadaşın sorusuna gelince ben sadece geceleri oynuyorum iş arkadaşlarımla ama yorickin oyun sonunda zayıf hiç bir tarafı yok . Düzgün asist alıp minyon sayını yüksek tuttuysan ölümsüz gibi birşey oluyorsun "e" sayesinde zaten can çalman var .Ayrıca takımda hiper taşıyıcı varsa vayne , kogmaw , tristana gibi takım savaşında ultiyi ona basarsan birde koruyucu meleği varsa savaşları vermeniz çok zor.Yetenekleride koridorda karşı tarafı hiç oynatmıyor kalkanla başlayıp tanrıça yaparsan direk ve karşındakine göre bir eşya o zaman karşındaki ne minyon kesebilir nede ormancısı ona yardıma gelmekten diğer koridorlara uğrayabilir.Biraz uzun oldu ama kusura bakma :D Renektonuda düşünebilirsin.
cheleby

21olcaybaba21

Doçent
aatrox try pant kesinlikle karşı konulmaz solo topduır hele aatrox olaf ignite attı ben ignite attım trydım ben herif flash çaktı gaçtı sonra bi atladı olafa :biggrin:eek:lafı en son şahadet getirirken gördüm:biggrin:

DumDumaq

Dekan
isterse 1 trilyon Dolar olsun bu çocuk oyunun olmasını kaybettirmez ben hiç bir doktorun bir mühendısın bu oyunu oynadıgını görmedım boş adamlar oynar ONLİNE oyunları adı üstünde vaktiniz varsa oynarsınız .

Vakit geçirmek için ;)

Winter Nights

Asistan
isterse 1 trilyon Dolar olsun bu çocuk oyunun olmasını kaybettirmez ben hiç bir doktorun bir mühendısın bu oyunu oynadıgını görmedım boş adamlar oynar ONLİNE oyunları adı üstünde vaktiniz varsa oynarsınız .

Vakit geçirmek için ;)
Online oyunlar bos vakitte oynanmaz onlar icin bos vakit yaratilir. Ayni kitap okumanin bir hobi olmamasi gibi. Hobi bos zamanin degerlendirilmesidir ama kitaba zaman ayrilmalidir, online oyunlarada. Ayrica kuzenim olan Yuksek Makina Muhendisi olmus adam WoW oynamakta ama ona da camur atarsiniz simdi.

stat counter