Lol Solo Top Öneri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

DumDumaq

Dekan
Online oyunlar bos vakitte oynanmaz onlar icin bos vakit yaratilir. Ayni kitap okumanin bir hobi olmamasi gibi. Hobi bos zamanin degerlendirilmesidir ama kitaba zaman ayrilmalidir, online oyunlarada. Ayrica kuzenim olan Yuksek Makina Muhendisi olmus adam WoW oynamakta ama ona da camur atarsiniz simdi.
işte BOŞ VAKİTİN varsa BOŞ vakit yaratırsın , olmayan şeyi yaratamassın heralde demekki varki oynuyosun,

Dolu adamların da boş vakti olmaz zaten bir doktor bir ögretmen bir memur 2 000 tl para alıyor . . .

sabah 8 de işe gitse 5 de eve gelse 1 saat yemek yese bu adam oyunun başına mı oturcak yoksa arabasıyla gezip , alışeriş merkezlerine gidip dışarda bowling bilardo , bir restaurantta yemek mi yiyecek

online oyunlar 5-17 yaş grupları arasındadır % 90 / %10 luk bi pay bıraktım kalbin kırılmasın :)

Winter Nights

Asistan
işte BOŞ VAKİTİN varsa BOŞ vakit yaratırsın , olmayan şeyi yaratamassın heralde demekki varki oynuyosun,

Dolu adamların da boş vakti olmaz zaten bir doktor bir ögretmen bir memur 2 000 tl para alıyor . . .

sabah 8 de işe gitse 5 de eve gelse 1 saat yemek yese bu adam oyunun başına mı oturcak yoksa arabasıyla gezip , alışeriş merkezlerine gidip dışarda bowling bilardo , bir restaurantta yemek mi yiyecek

online oyunlar 5-17 yaş grupları arasındadır % 90 / %10 luk bi pay bıraktım kalbin kırılmasın :)
Beni dusundugun icin tesekkur ediyorum hocam :D eger ben hergun bir saatimi kitap okumaya ayiriyorsam ve islerimi planlarken o bir saati dolu olarak goruyorsam bos vakit yaratabilirim demek ki. Plan yapildiktan sonra hersey icin zaman yaratilir. :)

Eger hergun 10 saatini oyuna ayiriyorsa o zaten bagimliliktir ama nasil bilardoya vakit ayriliyorsa buna da ayrilabilir. Orneginden yola cikarak misal ben alisveris merkezine gidilcek zamani oyunla degis tokus yaparim zevk meselesi. Sadece bos insanlar oynar ithaminiz bana yanlis gibi geldi ondan cevap verme geregi duydum :)

nano6824

Doçent
Benim 10 saat oynadığım oluyor ama bağımlı değilim can sıkıntısından oynuyorum.Yoksa yerinde başka bişi olunca aramıyorum LoL'u :D 1 ay internetsiz hiç zorluk olmadan dolaştım ben :D

Winter Nights

Asistan
Benim 10 saat oynadığım oluyor ama bağımlı değilim can sıkıntısından oynuyorum.Yoksa yerinde başka bişi olunca aramıyorum LoL'u :D 1 ay internetsiz hiç zorluk olmadan dolaştım ben :D
Hergun diye belittim zaten dostum :) Arkadaslar oldumu benim de öyle oluyor :D gecen sene 17 saat COD oynadigimizi bilirim :D

Kaya26

Profesör
Arkadaşı ne doktorlar ne mühendisler istemiş de vermemişler ya. Güzel güzel açıklanır burada ama bunlara açıklamaya çalışsan da bir şey olmaz o yüzden gerek duymayacağım.

DumDumaq

Dekan
Siz ne tür oyunlar oynarsiniz eleştirmek amaçlı değil sadece meraktan sordum .

Knight Online ' ı 8 Sene Silkroadı 3 Sene oynadım fazla geç olmadan bıraktım oynayanlarıda uyarıyorum gerçi haddime değil oynayan oynarda

FPS tarzı Call of duty Assassian Creed Battlefield Pes Fifa bagımlılık yapmayan oyunları

Winter Nights

Asistan
Knight Online'i sadece iki saat oynadim bende sorun var galiba:D D&D , Runes of magic vb... oynamışlığım var farklı MMO Ları denemeyi severim Şimdi de Star Wars The Old Republic'e sardım :D

cheleby

Profesör
bir soru sorduk ortalık karıştı gibi :D Okul bitti iş arıyorum iş yok,memlekette gezecek arkadaş yok.Bi namaz vakitleri dışarı çıkıyorum.Hocam iş varsa söle hemne bırakacam oyunu :D

-Hewal-

Dekan
Knight Online ' ı 8 Sene Silkroadı 3 Sene oynadım fazla geç olmadan bıraktım oynayanlarıda uyarıyorum gerçi haddime değil oynayan oynarda

FPS tarzı Call of duty Assassian Creed Battlefield Pes Fifa bagımlılık yapmayan oyunları
Anladım benim kafadan sin bende red alert ,deat space ,warframe oynuyorum lol oyunu oynuyordum ama yukardaki oyunlara başladıktan sonra lol zaman kaybı gibi gelmeye başladi Tavsiye olarak gunpoint diye bir oyun var deneyin güzel oyun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Riven guclu bir hero, lane de rakibine ustunluk saglamasi kolay ve takim savaslarinda da etkili denemelisin. Kennen takim savaslarinda cok etkili lane de ezilmezsin. Ikisinide denemelisin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lole çocuk oyunu diyor 8 sene usko oynamış ordaki çocuklardan haberi olmamış :D

Dea

Profesör
Zamanında Bu Sektörde Dönen Paralar Bir Ülkeyi Rahatlıkla Kalkındırabiliyordu Ama Şimdi Takip Edemediğim İçin Birşey Söylemiyorum

hardrock

Asistan
aatrox try pant kesinlikle karşı konulmaz solo topduır hele aatrox olaf ignite attı ben ignite attım trydım ben herif flash çaktı gaçtı sonra bi atladı olafa :biggrin:eek:lafı en son şahadet getirirken gördüm:biggrin:
sen o 3 ünden birini al bende vladimir, yorick yada kennen alıyım karşı konuluyomu gör :D:D

SwateR

Dekan
Yeri gelmişken bende birşey sorayım. Bazı karakterlerde can bar' ının altında sarı bar var. O ne işe yarıyor :)

friendly

Rektör
Şu haber başlığını ikidir gördüğümde "Süper Loto" olarak okuyorum. :D

stat counter